Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

ZENCEFIT

Özlenecek Boğaz koşuları

Burcu Henderson

Uzun bir aradan sonra merhaba :)  Havalar beni etkilemez pek bilirsiniz ,soğuk havada da koşmayı bırakmayan bir insan olmama rağmen, derecelerin biraz daha yükseldiği günlerde spor yapmanın da keyfi bir başka oluyor, hele ki bu masmavi Boğaz'ın kıyısında olursa.

Bu arada hayatımda yeni gelişmeler var. Özet geçmek gerekirse işimden ayrıldım, evleniyorum ve Bakü'ye taşınıyoruz.  :) Şaşırdınız biliyorum, tüm gelişmeleri detaylı olarak 

Moda Cadısı

'ında okuyabilirsiniz.

Bu fotoğraf

instagramda

sevdiğim koşu hesabı @runitfast de  "Shadow Running" başlığı ile tüm dünyaya yayınlandı. Eğer hala beni ve onları takip etmiyorsanız, takibe alın derim :) .

Spenny'e göre ben böyle koşuyor muşum, siz ne dersiniz? :)

Ayakkabılar; benim ki  Asics Gel Cirrus33, Spenny'ninkini ise şu an bavulda olduğu için yazamıyorum :) Bu ayakkabılar bana biraz büyük o yüzden çok rahat değiller, kısa koşularda tercih ediyorum, bir de taban alıp deneyeceğim. 

Üst:

Under Armour 

Tayt: Adidas Phantom

Şapka:Nike

Ayakkabılar: Asics Gel Cirrus33

Bu baloncu da her koşumuzda orada, şaka gibi :) 

İstanbul'dan bir süre ayrı kalınca Boğaz, orman ve tabi ki Maçka Parkı koşularımı özleyeceğim ama spora ve yeni koşu parkurları keşfetmeye devam edeceğim.Bloglarıma daha fazla zaman ayıracağım için sevinçliyim,  yeni maceralarımda beni yalnız bırakmayın :)

Twitter : 

@zencefit

Instagram: 

@zencefit 

Facebook:

ZenceFit