Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

ZENCEFIT

Intersport Run'a sayılı günler kaldı

Burcu Henderson

Bu hafta sonu için heyecanlıyım çünkü çok şenlikli geçecek. 29 Eylül  Pazar günü İstanbul'da bir günde iki koşu var. Benim gibi koşu delileri için, bir nevi bayram gibi bir şey.  :)

Pazar sabahı beni ararsanız, Belgrad Ormanı yollarında olacağım. Neden derseniz  çünkü

Intersport Run

 o gün yapılacak. Ülkemizde spor denince akla gelen ilk markalardan Intersport'un düzenlediği koşu Ayvad Bendi'nde olacak. Bu parkuru koşmuşluğum var,

Reebok Realflex 11,1k

da bu parkurda yapılmıştı. Parkur biraz yokuş, biraz trail tadında ama yeşilliği, sessizliği ve  yanınızdan akan suları ile benim İstanbul'da koşmayı sevdiğim parkurlardan biri olarak sayabilirim, zaten Belgrad  Ormanı'ında koşmaya da bayılıyorum :). Ben yokuşları seviyorum, her birini çıkmak ayrı bir macera, kendime bir meydan okuyuş benim için. Uzunluğu  tam  11,1 km, bakalım geçen seferki ki zamanımı iyileştirebilecek miyim?

O gün  sadece koşmayacağız tabi ki, eğleneceğiz de. 

Intersport

bir de Intersport Run kasabası kuracakmış. Kasları gevşetmek isteyenlere sporcu masajı,  isteyene ayak analizi yapılacakmış. Bu arada bu ayak analizi çok iyi bir uygulama hele ki,  yeni koşu ayakkabısı alacaksanız, onu yaptırmadan almayın derim.Ben böyle organizasyonları seviyorum, hem koşup, kendinizi sınıyorsunuz, hem de eğleniyorsunuz, sosyalleşiyorsunuz, yeni insanlar tanıyorsunuz. Bu sefer neler olacak, tabi yine burada size anlatacağım.

Normalde kayıtlar kapanmıştı ancak  bugün duyduğuma göre kontenjana 50 kişi daha eklenmiş, kayıt olmadıysanız hemen 

http://intersportrun.org

a tıklayın ve kayıt olun.

Belki siz çoktan kayıt oldunuz ve antrenmanlarınızı hızlandırdınız bile, laf aramızda bugün ben de güzel bir antrenman yaptım ;).  Belki koşarken karşılaşırız, yanımdan geçersiniz, bir merhaba dersiniz olur mu?

Pazar günü görüşmek üzere!