Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

ZENCEFIT

Haziran hedefleri değerlendirme ve temmuzun akıbeti :)

Burcu Henderson

Merhabalar! :) Geçen ay bilinen durumlar sayesinde gecikmeli olsa da

Haziran ayı için hedefler

belirlemiştim, önce onların sonuçlarına bakalım:

1. Geçen ay haftada 5 defa spor yapma hedefimi 20 gün ile tutturmuş bulunuyorum, bu mayıs ayından 2 gün eksik olsa da, hedef tamam :). Toplam 1511 dk. egzersiz yapmışım, her egzersizimin ortalaması 75,6 dk, seans başına ortalama yakılan kalori ise 528 kalori, hiç fena değil :))

2. Haftada 2 defa ağırlık antrenmanı yaptım ancak artık bunun haftada 3 güne çıkması gerektiğini düşünüyorum.

3.2 lt su tüketme hedefimi bazı günler tutturdum, bazı günler tutturamadım. Bu konuya daha fazla dikkat etmem gerek.

Kısacası Haziran yine verimli bir aydı ama beslenmem Mayıs'taki kadar başarılı değildi. Bu arada sizin hedefler tuttu mu, yazar mısınız ?

Temmuz'a gelecek olursak, onun özel bir durumu var çünkü ben yarın tatil sebebiyle 10 günlüğüne İskoçya'ya gidiyorum.!! :)) Aile ziyareti, güzel yemekler, doğumgünüm, yıldönümümüz, 3 gün süren müzik festivali

T in The Park 

 da eklenince, hedef koymak ve onları tutturmak zor görünüyor. :) Hiç bir şey yapmayacak değilim, koşu kıyafetlerimi alıyorum, mümkün olduğunca koşacağım kesin.  Temmuz'la ilgili tek hedefim, belki 52 kgyi aşmadan eve dönmek olabilir, ona çaba harcayacağım. ;)

Blogu mümkün olduğu kadar yazmaya devam edeceğim ancak buralarda olmazsam da beni anlayışla karşılayacağınızı biliyorum. Oralardan da bana eşlik etmek isterseniz, memnuniyetle

facebook

,   

twitter

 ve

instagram

 da görüşürüz.

Ben gelene kadar kendinize iyi bakın. Sağlıklı yemeyi, sporunuzu yapmayı, pozitif düşünmeyi, iyi uyumayı ve bol bol su içmeyi unutmayın.

Sevgiler x