Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

ZENCEFIT

Gwyneth Paltrow'u sevmek için bir neden daha

Burcu Henderson

Iron Man 3 geldiğinde,  ilk günü gittik izlemeye. Film klasik, eğlenceli Iron Man iste, belki siz de şimdiye kadar izlemişsinizdir zaten.  Gwyneth Paltrow filmde çok iyi görünüyordu, bolca o güzel karın kaslarını gösterdi ve beni çatlatmayı başardı :).  Ben çıkışta  

Zencefit'

ten  bir tweet attım. Tracy Anderson kendisinde iyi iş çıkartmış diye.

Tracy Anderson

  Gwyneth'i  bu vücuda kavuşturan ünlü fitness antrenörü, belki yine sizin de duymuşluğunuz olabilir. Bu tweetim üzerine sevgilim dedi ki , olay Tracy Anderson ile bitmiyor, kadının kendisinde ve çalışmasında bitiyor. Bence Tracy Anderson tek başına krediyi haketmiyor. Düşünsene Tracy Anderson onu çalıştırdıktan sonra eve gidip bir sürü saçma şey yese, orda antrenör ne yapabilir. Biliyorum belki siz de bazen benim gibi antrenörleri var, özel aşçıları yemeklerini hazırlıyor bundan kolay ne var diyorsunuz  ama insanın içinde yoksa tüm bunlar da olsa, olay bir yerden sonra kopup gidiyor. Bu konuşmanın ertesi günü yukarıdaki fitness üzerine  alıntısını buldum, bakalım ne demiş Gwyneth:

"38 yaşında 2 çocuk annesi olup hala bikini giyebiliyorsam bu çok çalıştığım içindir ( deyim yerindeyse bir nevi kçımı yırttığım içindir demiş :) ). Bu bir kaza değil, şans değil, peri tozu değil ve iyi genler sebebiyle değil. Bu haftanın 5 günü 1,5 saat kendimi öldürmem ve verdiğimin karşılığını almamdır. Hayatımın her alanında da, bunu yapmaya çalışıyorum."

Bana kalırsa burada hayatın her alanı için, hepimize çıkacak dersler var. Bir amaca ulaşmak için çok çalışmak, kendinizi adamak, %100 vermek her zaman sonuca ulaşır. Ne kadar koyarsanız, o kadar sonucunu alırsınız. Bu sadece fitness, zayıflamak..vs için geçerli değil. İşimizde, ilşkilerimizde, her alanda yapabileceğimizin en iyisini yapmak hayat görüşümüz olmalı.

Seni severdim Gwyneth ama bu dediklerinden sonra sana daha da çok saygı ve sevgi duyuyorum. Benim için de motivasyon kaynağı oldun.

Siz ne düşünüyorsunuz? Kendinizi % 100 adıyor musunuz, yoksa yapmadığınız şeylerin karşılığını mı bekliyorsunuz?

Sevgiler :)