Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

ZENCEFIT

Nike Free ve diğer yeniler

Burcu Henderson

Bu aralar günlük kıyafetten çok, koşu fitness kıyafeti edinmek daha çok hoşuma gidiyor. Renkleri, özellikleri sizi etkiliyor ve 2 kere giyip belki bir daha yüzüne bakmayacağınız bir etek yerine yatırımı, defalarca giyeceğiniz bu kıyafetlere yapıyorsunuz.

Son günlerde Nike 'nin adından sıkça söz ettiren bir ayakkabı serisi var, Nike Free. Bu serinin diğerlerinden farkı ayağınızın daha özgürce ve doğal olarak  hareket etmesi için tasarlanmış olması ve bu sayede diğer ayakkabıların aksine kaslarınıza daha fazla iş düşmesi yani kaslarınızı daha fazla çalıştırması. Renkleri biririnden güzel olan bu seriden parlak mavi ve neon turuncu renkle ayakkabılarımda hakim olan pembenin tahtını da biraz zorlamış oluyorum :)

Bu turuncu ve mavi tişört de yeni ayakkabılarımı güzel tamamlayacak.

 Koşarken veya spor yaparken gögüslerinizi toparlayan ve hareket etmelerini engelleyen bir sutyen kullanmak çok önemli.

Nike Free ayakkabılarımı denemek için bugün yapılacak Nike Free Your Run Koşusu'ndan daha iyi bir fırsat olamazdı.

Katılımın ücretsiz ve formalitesiz olduğu bu koşu bugün saat 18:00'de Sultanahmet Dikilitaş Meydanı'ından başlayacak ve 5k sonra Sirkeci Tren İstasyonu'unda bitecek. Yeni parkurlar beni çok heyeceanlandırıyor,  o yüzden akşamı iple çekiyorum. Siz de gelsenize? Hava güzel, parkur güzel ve koşmak zorunda değilsiniz, isterseniz yürüyün.

Koşu sonrasında Nike Free 5,0 ayakkabılarımla  ile ilgili deneyimlerimi, ayrıca yazacağım. Şimdi akşama hangilerini giysem, onu düşüneyim :). Akşama görüşmek üzere! :)

https://www.facebook.com/events/555871581101077/