Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

modacadisi.jpg

MODA CADISI

Filtering by Category: "Zara"

İşte Susam Sokağı

Moda Cadisi

Merhaba blog dünyası! :) Yeni işimle beraber girdiğim yeni dönem, tahmin edeceğiniz gibi blogumu biraz geri plana atmama sebep oldu. İşim de  9-6 mesai saatlerinde olmadığı için, çoğunlukla haftasonları da çalışmak gerektiğinden blog  için fotoğraf çekmek ve yazı yazmak daha da zorlaşıyor. Bunlar şikayet veya mazeret değil belki de ama sizin de bilmeniz gereken, sürekliliği etkileyen unsurlar.  Cumartesi günü başarıyla atlattığımız büyük düğünden sonra, biraz daha düzlüğe çıkmış gibiyiz dolayısı ile daha sık görüşebiliriz. :)

Fotoğraflar ay başında gittiğimiz Runtalya koşusundan, otelin tam karşısındaki Konyaltı Plajı'ında çekildi. Arkadaki Toros dağları, nedense her seferinde bana biraz Rio fotograflarını anımsatıyor. Kıyafet aslında biraz uçak yolculuğu ve şehirde koşturmak için seçilmiş, rahatlık anahtar kelime ;) .

Mont : Zara

Tişörtve bere: Primark

Sweatshirt:Yessica 

Tayt: Miss Selfridge

Çanta: Longchamp

Ayakkabılar: Nike

Shirt ? Checked!

Moda Cadisi

İyi haftalar :) Postlar azaldı ama su ara sadece haftasonları buna vaktim oluyor, o da çalışmıyorsam ;) . Günler her gün yeni bir şey öğrenerek hızlıca geçiyor, artık haftasonları benim için de çok değerli. Büyük pazar kahvaltılarını aranızda sevmeyen olduğunu sanmıyorum, ben de bayılıyorum. Dün kahvaltı bölgesi bir süredir gitmediğimiz Karaköy'dü.

90'ların modada etkisi devam ederken, beni de etkilememesi mümkün değildi.

Parka ve botlar/

Parka and boots

: Zara

Etek ve yelek /

Skirt and vest:

H&M

Gömlek (Yeni) /

Shirt (New):

Abercrombie & Fitch

Çanta /

Bag

: Tk Maxx

Gözlük /

Sunnies:

Forever21

Bere /

Beanie:

Primark

Bileklikler /

Bracelets:

Urban Outfitters, Loopie Love ve İskoçya'dan (Celtic one is from Scotland)

Sunday coffee

Moda Cadisi

Merhaba :). Bu hafta hayatımda başka bir sayfa açtım ve tam zamanlı çalışmaya geri döndüm. Alışılacak yeni ortamlar, yeni insanlar, yeni bir düzen üzerinde çalışmalarım devam ediyor, bu sebeple bloglarda genelden fazla aralar olursa bilin ki yeni işimle alakalıdır :). 

Kıyafet fotoğrafları pazar günü gidilen ve açıkhavada cereyan eden, bir 15. yaş doğum günü partisinden  sonra çekildi. Pazartesi gününün koşuşturması başlamadan, bir kahve iyi geldi.

Tayt /

Leggings:

Miss Selfridge

Botlar (Yeni), Gömlek (yeni), Mont, kolye /

Boots(new), Shirt (new), coat and necklace:

Zara

Sweatshirt ( Yeni/

New)

: Mango

Çanta /

Bag:

Sisley

O bir efsane

Moda Cadisi

Gündemin etkisiyle pazartesiler daha da zor olmaya başladı, kabul ediyorum. Twitter okumakla başladığım günlere bazen lanet ettiğim doğrudur ama okumazsak da neler olduğundan haberimiz olmayacak. Neyse moralimizi bozmayalım, yine de günümüzün iyi geçmesi için çaba sarfedelim, sonuçta her şey biz de bitiyor.  Merhaba ben Pollyanna :) .

Fotoğraflardan bahar gelmiş sanabilirsiniz. Kıyafet  güneşli bir pazar gününden kalma, hatta biraz ince giyinmiştim de diyebilirim ama içimdeki yaz ateşinin suçu hep bunlar. Kışı sevmiyorum, yapacak bir şey yok ;) Tişörtümdeki Jimi Hendrix'e bir hayranlığım yok aslında ama tarzını seviyorum. İskoçya'dayken onun da olduğu bir belgesel izledim. 2 gün sonra da bu tişörtle karşılaşıp, tasarımını da sevince almaya karar verdim.

İyi haftalar! :)

Ceket /

Jacket: Z

ara

Pantolon/

Pants:

Forever21

Tişört /

Tee:

Fanpack London

Ayakkabı /

Shoes:

Superga

Çanta/

Bag:

Sisley

Kolye /

Necklace:

Be Goddess

Gözlük /

Sunnies:

Michael Kors

Biker boots

Moda Cadisi

Bot alırken hepimizin aklında  genelde ilk olarak rahat olsun özelliği vardır.  Hele topuklu bot alacaksak bu iki özelliği bir arada bulmak gerçekten zor oluyor. Ben aradığımı son İskoçya seyahatimizde buldum. Motorcu botları benim dolabımın vazgeçilmezi, bunun topuklu ve rahat olanına rastlayınca almak kaçınılmaz oldu. Çok alışveriş yapmadım ama bu botlar ve çanta ile eve dönmek dolabım için bonus oldu.

If we buy boots first qualification is normally being comfortable in them. Especially in heeled boots this   two specifications are tough to find. I found both in these boots on our last Scotland trip. I love biker boots and heeled and comfortable one was a definite buy for me. I didn't shop much but very happy to return with these boots and bag. 

Palto /

Coat:

Isabel Marant

Üst (Yeni)  /

Sweatshirt (New) :

Cheap Monday

Etek  ve kolye /

Skirt and necklace:

Zara

Botlar (Yeni) /

Boots (New) :

Carvela Kurt Geiger 

Çanta (Yeni) /

Bag ( New):

TK Maxx 

 Fotolar için teşekkürler

Iconjane