Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

modacadisi.jpg

MODA CADISI

Filtering by Category: "Models"

Glastonbury referansları

Moda Cadisi

Glastonbury Festivali geçen hafta bitti, kim ne giydi şimdi biraz da bana referans olması için burada. Buradaki festivallerin de son durumları dolayısıyla, gelecek haftasonu İskoçya'da ki

T in The Park

festivaline  gidecek olmamızdan dolayı içimiz içimize sığmıyor. 

Yarın sabah yola çıkacak  ve bugün bavulu hazırlaması gereken ben ise  kararsızım. Hava durumu 20 derece güneşli gösteriyor, hatta sıcak dalgası beklendiği yazılıyor facebooktaki yorumlarda. İskoçya'nın havasına karar olmaz, Büyük Britanya festivallerinin çamur deryalığı malum, bavulun ağırlığını falan düşünmeden Hunter botları yanıma alsam mı? Hiç giymeden geri getirirsem de, boşuna taşımış olurum. ;) Hayatın son günlerdeki ciddiliğinden, inanın böyle basit ikilemleri bile özlemişim.  :) Oralardan da iletişimde olalım derseniz ki, bence olalım 

twitter

,

instagram

,

facebook

'tan hepsi mümkün :))

Ben dönene kadar kendinize ve bu ülkeye iyi bakın :) x

Glastonbury Festival finished last weekend but here are who wore what on the blog as a referance to me as well. We are so excited that we will be attending

T in The Park Festival

in Scotland next weekend. I am very indecisive about taking my Hunter boots. It's been said the weather will be good and heat wave expected. On the other hand I've learnt not to trust in Scottish weather and also as we all know the muddy scenes of the British music festivals are very famous. I like the simplicity of this dilemma after serious days in our lives. I have to pack today because we are travelling tomorrow morning so what do you think I should do? Take or leave?  :) If you want to keep in touch please follow me on

twitter

,

instagram

and

Facebook

Take care of yourself and this country  'till I'm back  :) x

Cara ve Poppy Delevigne kardeşler festivalin de yıldızlarından, belli ki aynalı gözlük olmazsa olmaz :)

Ne olursa olsun topuklu bot giymeyeceğimden, bu seçimi  kraliçe Kate'e bırakıyorum.

telegraph, guardian

Kate Moss'un doğum günü şerefine

Moda Cadisi


Yine Ocak ayının 16'sı oldu ve moda dünyasının kraliçesi Kate Moss bir yaşına daha girdi. Doğum gününü son çalışmalarından Givenchy'nin 2013  İlkbahar-yaz reklam çalışmasının perde arkası videosuyla kutlayalım. İyi ki doğdun, iyi ki varsın Kate!

It's 16th of January again which is queen of the fashion world Kate Moss' birthday. Let's celebrate her big day with one of her latest work with Givenchy -Making of Ad Campaign SS13 video. Happy birthday Kate!

Alexander Wang Spring Summer 2013 full show

Moda Cadisi


Bildiğiniz üzere New York Moda Haftası baş döndüren bir  hızla devam etmekte. Alexander Wang'in koleksiyonu da gerek detayları zengin parçaları, gerek defile şovuyla fazlasıyla ilgi gördü, ben de videoyu hayranlıkla izledikten sonra sizlerle paylaşmalıyım diye düşündüm.  Şimdi arkanıza yaslanın ve bu moda şovunu izleyin. 6:18 civarındaki önden çift yırtmaçlı elbiseleri siz de çok beğeneceksiniz.

As you all know NYFW is on and continuing on the highest speed. Alexander Wang's show is one of the best with great detailed pieces in the collection and as a fashion show. After I've seen the show thought I have to share it with you. Now relax and press play to witness this great show. You'll also die for the double slit dresses around 6:18.

Rag & Bone Sonbahar 2012 kampanyası için Kraliçe'yi seçti

Moda Cadisi

İki sevdiğimiz isim bir araya gelirde nasıl bu blogta yer almaz? Rag & Bone yeni sezon yüzü olarak en süper model Kate Moss'la çalışmış ve bence fazlasıyla iyi olmuş. Fotoğraflar Craig McDean'a ait.

You are so wrong if two of my favorite names in fashion world come together and not mention in this blog. Rag & Bone collaborated with the biggest super model Kate Moss for Fall'12 campaign  and I love it. Photos by Craig McDean.