Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

modacadisi.jpg

MODA CADISI

Filtering by Category: "Marc Jacobs"

Sugar coated

Moda Cadisi

Bu hafta hızlı geçiyor ve

ilk yarı maratonumu

koşma zamanım geliyor. Cuma

Şanlıurfa

'ya gidiyoruz, gitmişken biraz da tadını çıkartalım istiyoruz.;) Pazar ise 21km koşarak, inşallah bir hayalimi gerçekleştireceğim, desteklerinizi esirgemeyin olur mu? :)

Güneşi ve yazlık gardırobumu sonuna kadar sömürdüğüm doğrudur. Fotoğraflar bir kaç haftalık ama kış saatine bile geçmişken, benim aklım hala yazlıklarda :) .

This week is going so fast and my first ever

half marathon

is getting closer and closer. We'll travel to

Sanliurfa

on Friday and want to enjoy every minute of it. On sunday hopefully will run 21ks and make one of my dreams come true.  Please keep on supporting me, will you? 

It's so true that I've been harassing the sunshine and my summer wardrobe till the last drop. The outfit was from couple of weeks ago but inspire of the winter time, I still got my mind on summer clothes.

Kazak /

Sweater:

Zara

Etek /

Skirt:

Iconjane for Mija

Ayakkabı ve çanta  /

Shoes and bag:

Marc by Marc Jacobs

Küpeler /

Earrings:

Topshop

Gözlük /

Sunnies:

Michael Kors

Easy tiger!

Moda Cadisi

Dolu dolu bir haftasonu daha geçti, pazartesi yine kapımızı çaldı. Geçen haftanın olayları ve bu haftasonunun en önemlileri can dostum

Duygu Yegul

'un" Good Night Nobody" sergisi detayları, sevgili

Iconjane

'in doğum günü yakında blogda görecekleriniz.

I

t was a busy weekend and here is monday knocking our door again. Last week's events and weekend's highlights such as my bff

Duygu Yegul'

s exhibition called as Good Night Nobody and

Iconjane

's birthday will be here soon.

Onlara geçmeden önce, araya moda haftası girince kalan kıyafet postlarından biriyle devam edelim.

Before we move on to those, here is an outfit post that was taken long before the fashion week arrived.

Tişört /Tee:Topshop

Etek(Yeni) /Skirt (New):Forever21 (Iconjane'imden hediyedir / A gift from Iconjane

:))

Denim ceket ve  parka /Denim jacket and parka:Zara

Botlar /Boots:Pull and Bear

Çanta /Bag:Marc Jacobs

Kolye /Necklace:Urban Outfitters

Gözlük /Sunnies:Celine

Bileklikler /Bracelets:Love without a Cause by Ahu Ateşel

Fotolar için teşekkürler

Offnegiysem

:)

Thank you all!

Moda Cadisi

Dün, doğum günüm ve sevgilimle 1. yıldönümümüzü kutladığımız anlamlı bir gündü. İlk fotoğraflarda bir semazen gibi dönmemin sevincimden mi, yoksa giydiğim etekle mi ilgili olduğundan tam emin olamasam da, feminen hissettiğim bir kıyafet içinde olduğumu söyleyebilirim. Sosyal medyada doğum günü kutlamaları sebebiyle şaşırtıcı derecede aktif olduğum gün, sevgilimin de yurt dışında olmasının etkisiyle sakin bir günü, Den Cafe'de arkadaşlarla yenilen sakin bir akşam yemeğine bağladı .Genel olarak bazen  buruk hissettiğim ama yine de güzel bir gündü.

Buradan,  

facebook

dan,

instagram

dan,

twitter

dan doğum günümü kutlayan, ilgisini eksik etmeyen herkese teşekkürler, sevgiler! x

Yesterday was a happy day for me because : a) It was my  birthday b) It was our 1st anniversary with my bf. I'm not quiet sure if the twirling in the first pics had anything to do my happiness or it's just because of the skirt I was wearing, I could say that outfit made me feel really feminine. I was shockingly active on social media , receiving the birthday wishes but it was a bit quiet day apart from it. Since my bf is out of  the country this calm day continued to a quiet dinner at Den Cafe with my friends.Overall it was nice day although I felt a bit upset time to time.

I really wanna thank everyone who sent birthday wishes from

facebook

,

instagram

and

twitter 

.

Love you all!

Üst/Top :Pasajlardan /No name

Etek (Eski)/Skirt( Old):Zara

Kemer /Belt :Mango

Çanta/Bag :Marc Jacobs

Ayakkabı(Yeni) /Boots (New):H&M

Kolye /Necklace:Urban Outfitters

Gözlük /Sunnies:Celine

Recycling

Moda Cadisi

Günaydınlar :) Yine eğlenceli bir üç gün geçti ve işe döndük. 3 gün diyorum çünkü  yurt dışından gelen arkadaşlarımızın sebebiyle cuma günü de izin alıp, onlarla birlikte turist oldum. Uzun süredir yapmadığınız şeyleri yapmak ve şehri bir de o gözle görmek bazen çok iyi geliyor.

 Ben sevdiğim parçaları farklı şekilde tekrar giymeyi seviyorum, o yüzden burada yine bilmediğiniz bir şey yok. Havalar ısınır gibi oldu, zaten uzun süredir çoraplardan kurtulmanın planını yapıyoruz. e o zaman başlayalım.

İyi haftalar!

Good morning :) Again I had 3 good days and now back to the office. I said 3 because our friends from Scotland was here and I took the friday off  and been a tourist with them. Sometimes it feels really good to see the city in that way and do things that you haven't been done for quiet some time. 

I really like recycling my clothes in different ways so here there's nothing new. The weather is getting better so that's the chance to get rid of tights that we have been planning for so long. Here we go!

Have a great week!

Kazak ve kemer /Sweater and belt:Mango

Etek/Skirt:H&M

Ayakkabı ve gözlük /Shoes and sunnies:

Marc by Marc Jacobs

Çanta/Bag:Louis Vuitton

Kolye/Necklace:Accessorize

Bileklik(Yeni) /Bracelet(New):Ebru Danyal

Yalancı bahar

Moda Cadisi

Burada biraz üşüsem de, pazar günü ilkbaharın geldiğine inanmıştım, en azından bir sonraki sabaha  kadar.  Pazar takvimimiz yeme-içme ve rahatlama üzerine kurulduğu için, güne Rumeli Hisarı Kale Cafe'de kahvaltıyla başladık. İşimizi 11:30 gibi bitirip oradan ayrılmaya hazırlanırken, akın akın gelen insan ve araba kalabalığından sıyrılabildiğimiz için ayrıca mutlu olduk. Bu mutluluğun sebebini, İstanbul'lu olan çok daha iyi anlar :) Eve dönüp, biraz evle uğraştık, monte edilen bir banyo dolabı ve kutusundan defolu çıkan bir balkon masası keyfimizi kaçırsa da ( Bu ev işlerinin zaten bir kere sorunsuz hallolduğunu göremedim :( ), değişiklik yapmak için Cevahir Koçtaş'ın yolunu tuttuk ki,  bu Pazar günü yapmayı planladığımız bir aktivite, değildi. Neyse, bir şekilde işimizi bitirip, güneş gitmeden Akın Balık'a vardık, güne mutlu noktayı pazar rakısıyla koyduk.

I was kinda cold in these pics but on sunday I believed that spring is here to stay , errmm  'till monday morning. Our sunday schedule was focussed  mostly on eating  and relaxing so we went to Kale Cafe in Rumeli Hisarı for breakfast. By 11:30 we managed to get out there while crowds of Istanbul people attacking the area. We were so happy to dodge that crowd and you would have a better understanding why if you were an Istanbuller :) . We reached home and did some stuff at home but unfortunately our nice outside table was broken in its box. Going to Cevahir Koctaş wasn't our plan on a sunday but we did all we had to do and managed  ending the day with a great early dinner at Akın Balık.

Ceket, gömlek,pantolon/Jacket, shirt, pants:Zara

Ayakkabı/Shoes:Superga

Çanta/Bag:Marc by Marc Jacobs

Gözlük/Sunnies:Kenneth Cole Reaction 

Yüzükler/Rings:Loopie Love, Swatch, H&M

Kolye /Necklace:Roberto Bravo