Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

modacadisi.jpg

MODA CADISI

Filtering by Category: "Haberler"

Custom Rebels x Self Estate

Moda Cadisi

Deri ceketler çoğumuzun dolabının vazgeçilmezidir, bir klasiktir. İşte o hepimizin bayıldığı deri ceketler şimdi

Custom Rebels

yaratıcılığla daha da kişiselleşiyor. Can arkadaşım

Duygu Yegül

'ün yeteneğiyle yaratılan 10 özel ceket bu haftasonu Galata Self Estate'de görücüye çıkıyor.  İster motorsiklet meraklısı olun, ister sizi anlatan sloganın peşinde olun, isterseniz size özelin arayışında olun ama  bu cumartesi saat 18:00'den itibaren Self Estate'de olun. Custom Rebels hakkında daha fazla bilgi için

bu ropörtajı

okuyun sonra da Selfestate'e bir uğrayıp  Custom Rebels'a hoşgeldin deyin ;) .

Isabel Marant x H&M

Moda CadisiSabahtan beri Gezi Parkı'ında hareketli saatler yaşanırken, bomba gibi bir haber de moda dünyasına düştü. H&M'in gelecek sonbahar için işbirliği yapacağı tasarımcı Isabel Marant olarak belirlendi. Ben kendi adıma bu birlikteliği heyecanla karşıladım çünkü daha sade Fransız şıklığını benimseyen Isabel Marant'ın, Versace, Lanvin gibi yüksek kalite ve işçilik gerektiren modaevlerinden daha iyi bir iş çıkartacağını ve bu olayın ruhuna daha uygun olduğunu düşünüyorum. Beklemedeyiz!!


While #occupygezi scene is getting hotter since this morning, a big bomb dropped to the  fashion world.  Isabel Marant is the designer which will collaborate with H&M for the upcoming fall. :)) In my opinion it's great news. I think her  simple French chic approach is much more adaptable than high luxury, high craftmenship brands like Versace and Lanvin.  Waiting patiently!! :)) 

BrandZoo Karaköy'de

Moda Cadisi

Karaköy'ün yeni sakini farklı markaları bir araya getiren çok katlı mağaza

BrandZoo

.

Tabe Kıyamet'in vintage kıyafetlerinin yıldız olduğu mağazada, onun dışında Kağıttan Şeyler,  Pack Neşeli.. gibi renkli markaları bulmak mümkün. Çocuğunuz varsa, onları da mutlu edecek bir kat dolusu marka mevcut.

Yolunuz düşerse Karaköy'ün bu renkli sakinini bir ziyaret edin!

Bir marka yarattık adı İncir (Figue)

Moda Cadisi

Figue (

İncir) markasının yaratıcısı 

Yiğit Özgür karikatüründen

esinlenmiş bu başlıktan hoşlanır mıydı bilinmez ama ben bu markadan hoşlandım. İflah olmaz bohem Rachel Zoe'nun da desteğini alan, ve Stephanie Von Watzdorf tarafından yaratılan bu marka, seyahat etmeyi seven veya çok seyahat etmeyi düşleyen, lüks ve bohem hayat tarzını benimseyen kadınlar için mevsimsiz parçalardan oluşuyor. Bir nevi dolabımdaki parçaları nasıl giysem derdine ışık da tutan stylingiyle

Figue

 ,  farkedilebilir olsa da maalesef yine  pahalı ve ulaşılması zor markalar  kategorisindeki yerini alıyor.

I really like the new brand called

Figue

which also supported by ultimate bohemian Rachel Zoe. The founder of the brand Stephanie Von Watzdorf would like to create seasonless clothes  for women who travels a lot or would like to travel a lot and enjoy the life style of a bit of luxorious and bohemian. As much as I thought their styling can give an idea of combining your own wardrobe, unfortunately

Figue

is just another pricey an unaccessible brand in the market.

Prada'dan Le Voyageur

Moda Cadisi

Kusursuz bir dünyada  yaz demek, tatil demek, uzun yolculuklar demek. Prada yazın bu özelliğine uygun renkli, canlı, biraz da retro havalı  elbise ve aksesuarlardan oluşan kapsül koleksiyonu çıkartmış, adını da "Le Voyageur"  koymuş. Gördüklerinizi beğendiyseniz, onlara Mayıs ayı ortasından itibaren mağazalardan ulaşabilirsiniz.

In a perfect world, summer means vacation and long trips. Prada launched new capsul collection for summer which is colourful, lively and a bit retro including dresses and accessories called  "Le Voyageur" . If you like what you see, they will be in stores starting from mid May.