Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

modacadisi.jpg

MODA CADISI

Filtering by Category: "Cadının dolabı"

Yine bir pazar günü

Moda Cadisi

Hayat  yine hızlı hızlı akıp gidiyor ve ben bir yerinden yakalamaya çalışıyorum. Daha bir süre önce bazı önemli değişiklikler yaşamışken, şimdi yenileri kapıda, o yüzden beklemedeyiz. Gelecek günler ne getirecek merak ediyorum, her şey sonuçlanınca eminim sizinle de paylaşırım. Blog için fotoğraf çekmeye çok vakit yok, iki haftadır fotoğraf çekimi pazar gününe denk geliyor, o da benim en spor halim oluyor. ;) Siyaha siyah yeni ayakkabılarım, uzun süredir istediğim siyah spor ayakkabı arayışının sonunu getiriyor ve Nike'larımla  daha bir sürü post sizi bekliyor :) .

Palto: Maison Scotch

Denim ceket: Levi's

Tişört ( Yeni): T by Alexander Wang

Tayt: BDG 

Ayakkabı (Yeni): Nike Airmax 90

Çanta: Tk Maxx

Kolye: Urban Outfitters

Gözlük: Michael Kors

Biker boots

Moda Cadisi

Bot alırken hepimizin aklında  genelde ilk olarak rahat olsun özelliği vardır.  Hele topuklu bot alacaksak bu iki özelliği bir arada bulmak gerçekten zor oluyor. Ben aradığımı son İskoçya seyahatimizde buldum. Motorcu botları benim dolabımın vazgeçilmezi, bunun topuklu ve rahat olanına rastlayınca almak kaçınılmaz oldu. Çok alışveriş yapmadım ama bu botlar ve çanta ile eve dönmek dolabım için bonus oldu.

If we buy boots first qualification is normally being comfortable in them. Especially in heeled boots this   two specifications are tough to find. I found both in these boots on our last Scotland trip. I love biker boots and heeled and comfortable one was a definite buy for me. I didn't shop much but very happy to return with these boots and bag. 

Palto /

Coat:

Isabel Marant

Üst (Yeni)  /

Sweatshirt (New) :

Cheap Monday

Etek  ve kolye /

Skirt and necklace:

Zara

Botlar (Yeni) /

Boots (New) :

Carvela Kurt Geiger 

Çanta (Yeni) /

Bag ( New):

TK Maxx 

 Fotolar için teşekkürler

Iconjane

Smile big

Moda Cadisi

#ilovesale  hazırlıkları devam ediyor, belki

twitter

ve

instagramımda

da görmüşsünüzdür, cumartesi günü hepimizin çok eğlendiği bir video çektik. Videoyu sabırsızlıkla bekliyorum, sahne arkası da blog da emin olun ki yerini alacak. :)

Bu yaz gene sınırlı sayıda giydiğim yüksek topuklu kıyafetlerimden biri. Siyahlı, grili tipik cadı diyebilir miyiz? :)

We are still getting prepared for #ilovesale4 which you've  most probably seen it on my

twitter

and

instagram

, that we shot a fun video on saturday. I can't wait to see the final cut and I'll assure you the backstage photos will be here as well. :)

This is one of the limited numbered outfits of mine from this summer with it's grays and blacks, look like a typical me outfit, isn't it? :)

Üst/

Top:

3.1 Phillip Lim 

Şort /

Shorts:

Zara

Ayakkabılar (Yeni) /

Shoes (New):

Stradivarius

Çanta /

Bag:

Longchamp

Bilezikler /

Bracelets:

İskoçya'dan

(From Scotland)

Kolye /

Necklace:

Be Goddess 

Gözlük /

Sunnies:

Forever 21

Fotoğraflar / Photos:

Iconjane 

Brighter

Moda Cadisi

Günaydın :) Bu hafta nasıl geçti anlamadım. Pazartesi spor yapıyordum, sonra çarşamba oldu sevgilim sonunda 2 haftalık seyahatinden döndü ve sonrası hemen geçti, bugün cuma. İşte olanlar üzülmesin ama ben şu an bikinim üzerimde bu postu yazıyorum, birazdan Kilyos yollarına düşüp rahat bir gün geçirmeyi planladık. Kıyafetim benim için çok renkli ama sonunda yaz bu demek değil mi? 

Good morning :). I really don't understand how this week goes that quickly. I was at the gym on monday, wednesday my fiance was back from 2 weeks of trip and everything was more quickly after than and today is friday. I am sorry for those of you who's working today but we 're planning to going to the beach today. Relaxing friday!.  My outfit is so bright but that's the summer is all about, isn't it? 

Tişört /Tee:McQ 

Etek /Skirt:Topshop

Sandaletler (yeni) /Flats (New) :Deena and Ozzy 

Çanta/Bag:Jacobs by Marc by Marc Jacobs

Kolye/Necklace:İskoçya'dan - from Scotland

Comfort zone

Moda Cadisi

Bu tulumu kaç yıldır giymediğimi bilmiyorum. O gün kafamda olan tek şey, yeni ayakkabılarımı giymekti. Sonra ayakkabının renkleriyle uyumlu bu tulumun dolaptan bana göz kırptığını gördüm ve hemen üzerime geçirdim. Çanta bile taşıyasım yoktu, o yüzden elime geçen ilk bez çantaya doldurdum eşyalarımı. 

I really don't kow how many years it's been since I wore this jumpsuit. On that day the only thing on my mind was wearing my new sneakers. Later, I saw this jumpsuit was blinking at me from the wardrobe and I grabbed it. Even I wasn't in the mood for carrying a heavy bag so I put all my stuff to the first light fabric tote.

Tulum /Jumpsuit:Stradivarius

Ayakkabılar (Yeni) /High tops (New) :Nike

   Gözlük /Sunnies:Primark

Çanta /Bag:Finlandia Vodka

 

Peki Duygu'yla hiç konuşmadan böyle giyinmemize kaç puan? Tarz ikizim :)))

What about almost wearing the same style with Duygu without talking to each other? She's my style twin :)))

(Fotoğraflar için teşekkürler

Deniz Özgün'e gidiyor - 

Big thanks goes to

Deniz Özgün

for photos. )