Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

modacadisi.jpg

MODA CADISI

Filtering by Category: "Cadı Pazarı"

I Love Sale

Moda Cadisi


Herkese tekrar merhaba! Geçtiğimiz hafta sonu benim için özel bir hafta sonu idi çünkü çoğunuzun bildiği gibi tüm hazırlığıyla bizzat ilgilendiğimiz "I Love Sale" etkinliğini gerçekleştirme fırsatı bulduk. Benim dışımda, Iconjane, Yael Morel ve 3Q'nun günün diğer kahramanları olduğu etkinlik, Galata Kulesi manzarasına karşı güneşli, bir günde ve tahmin edebileceğiniz gibi oldukça neşeli bir havada geçti. 12:00'den, akşam 19:00'a kadar arkadaşlarımız, okuyucularımız,blog yazarları, tasarımcılar, komşular.. gibi birbirinden renkli ve farklı insanın gün boyu ziyaretleriyle renklenen bu cumarteside, herkes beğendiği parçalara en uygun yolla sahip olurken,  Yael'in bir birinden şık takılarına erişme, 3Queen'in elinden çıkma lezzetli, granola, kek ve zencefilli limonataları tatma fırsatı buldular. Hoş müzikleri de unutmadığımız ortam, yeni insanlarla tanıştığımız, çok eğlendiğimiz, hatırlanacak güzel bir gün oldu. Şimdi  sizi günden kalan bir sürü fotografla baş başa bırakırken ( Ki daha bir sürüsü gelecek), emeği geçenlere ve bizi yalnız bırakmayanlara ve bugünü özel kılanlara, teşekkürlerimi buradan iletmekten daha güzel bir son düşünemiyorum, teşekkürler :) .

Daha fazlası için: Moda Cadısı, Moda Cadısı ve Iconjane'in facebook sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın ;) .

Edit: Diğer bloglardaki yansımalar için klik ve  klik ve klik
Hello dears! Last saturday was very special for me because the yard sale event that we have been prepared for called  "I love sale" took place. Apart from me Iconjane, Yael Morel and 3Q were the other heroes of the day we had a lovely day with a great view of Galata Tower. From 12:00 till 19:00 we got so many people like our friends, readers, neighbours, had lovely chat, listened some nice tunes and had a lot of fun. Now I'm leaving you with hundreds of photos from that day ( Yet a lot to come)  and would like to thank everyone who made I love sale so special, thank you :) .


For more please visit Moda Cadısı 's and Iconjane's facebook pages.

In other blogs: Click and click and click


Sonunda American Apparel şapkamı takabilmenin mutluluğu ve kıyafet envanteri /Finally, I got to wear my American Apparel hat and here is the outfit details:

Üst /Top: Zara
Pantolon / Trousers: Vintage
Ayakkabı /Shoes: Aldo
Gözlük /Sunnies: MNG
Şapka/ Hat: American Apparel
Kolye / Necklace: Marc by Marc Jacobs
3Q'nun 3 kraliçesi / 3 Queens of 3Q 
Fashionistanbuller'ın Zeynep Tayalı'sı  ilk ziyaretcilerimizdendi  / Zeynep Tayalı of Fashionistanbuller was one of our first guests.


Simay Bülbül ve Umut Eker'de "I Love Sale" dedi  :) / Simay Bülbül and Umut Eker also said "I Love sale" :)En tatlı anne adayı Mordolap'ta bizimleydi. / The sweetest mother to be Mordolap was with us, too.

Cadıpazarı'nın mutlu günü

Moda Cadisi

Günaydın :) Güzel ve güneşli bir cumartesini daha iyi bir hale ne getirebilir derseniz, ben bugün Cumartesi Milliyet'te Cadıpazarı dahil blogtan satış yapan blog yazarlarını tanıtan yazının çıkması derim. Modacadısı'nın yanında genelde üvey kardeş muamelesi gören Cadıpazarı'nın da sonunda mürüvvetini gördük :) Bu bağlamda en büyük teşekkür  bana da yer verdiği için Ayşim Özgür'e gidiyor, ellerine sağlık :).

Yazının tamamı

burada

.

What makes a beautiful sunny Saturday better, I'd say an article at the Milliyet paper about shopping blogs including mine. Sorry, it's in Turkish and I only sale within my county, now

.  

Zippin' up my boots, goin' back to my roots

Moda Cadisi

Bir şeyler iyi gitmiyor, size onu söyleyeyim, ben buraya fazla post yapamazsam lütfen bana kızmayın, bir süre sadece kıyafet postları ile yetinmek zorunda kalırsanız, benden sıkılmayın :)

Tabi ki uniforma renklerim siyah ve griye dönmem fazla uzun sürmedi, kusura bakmayın ben bu iki rengi oldukça seviyorum  :)

Not: Üstü beğenenler varsa  doğru cadıpazarına :)

I gotta tell you that some things are not going well in my life so please don't get mad if I couldn't post here much, you may have settled only with my outfits for quiet sometime so I hope you don't get bored of me :)

Ofcourse it didn't take me much to return my uniform colours, black and gray but I totally love those, too :)


Parka: H&M
Üst (Yeni) /Top(New): Bershka
Pantalon/Pants: MNG
Botlar/Boots: Minnetonka
Kolye/Necklace: Vivienne Westwood

With such confusions don't it make you wanna scream

Moda Cadisi

MJ'in Scream şarkısında anlattığı gibi devamlı bir çığlık atma isteğiyle geçen bir haftanın daha sonuna yaklaştık. Bugün tesadüfen yine gece dışarı çıktığımda giydiğim bir kıyafeti koyacağım ama 3 haftadır denk gelmesine rağmen, bu kesinlikle bir rutin değil :) Bu kıyafette iki önemli ve yeni öğe var, biri MJ tişörtüm ki uzun süredir aradığım, bulunca çok sevindiğim, diğeri de yine tamamen rastlantı olan, indirimden kapılan Marc by Marc Jacobs botlarım, her ikisini de oldukça sevdim.

Başka nelerden bahsedecektim, evet hatırladım, güzel bir şeylerden. Geçenlerde kibarlık göstererek bana mail atıp soru gönderen, iki blogtan gelen mini roportaj sorularını cevapladım.  Biri Türkiye'de Moda , diğeri ise Lifeisafashionroulette , kendilerine teşekkürlerimi iletiyor ve bloglarında başarılar diliyorum. Merak edenler varsa linkler burada ve şurada. :)

Gitmeden önce bugün ve hafta sonu cadıpazarına yine bir göz atın  diyorum ve bol kahkahalı bir hafta sonu diliyorum.

Not: Siz söylemeden ben söyleyeyim, bu fotoğraflar gece 04:00 sularında çekildiği için, çok itina görmediğinden, yine açılarda bir gariplik var, hayır son fotoğraflarımdan beri kilo almadım :))

It wasn't a pleasent week, I've felt like  screaming in every chance that I get, like in MJ's song called "Scream". It's been 3 weeks in a row that I've been posting night outfits on Friday but it's  not a routine thing. In this outfit 2 things are worth to pay attention my new MJ tee and Marc by Marc Jacobs wedge boots that I scored from the sales, I love both of them.

Wishing you a fun weekend!

Tişört (Yeni)/ Tee ( New): Nice and Traditional ( Outletim.com'dan)
Tayt/leggings: Miss Selfridge
Deri ceket/Jacket: Zara
Çanta/Bag: Topshop
Botlar(yeni)/Boots(New): Marc by Marc Jacobs