Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

modacadisi.jpg

MODA CADISI

Filtering by Category: "İndirim"

The best boyish coat

Moda Cadisi

Merhaba! Haftaya küçük bir özetle başlamak gerekirse; bildiğiniz gibi son zamanlarda uğraşım yeni taşındığımız ev. İlerlemeler yavaş olsa da, geçen haftadan beri bir ivme kazandığını söyleyebilirim. Eksikler çok ama neyse ki bende, zamandan bol bir şey yok :) . Spor yapmaya yine biraz daha ağırlık vermeye başladım. Cumartesi askı olmadan koşmak özgür hissettirse de, omzumun tam iyileşmediği  fizik tedaviye ihtiyacı olduğu gerçeği, itiraf etmeliyim ki biraz canımı sıkıyor. 

Hello there! Taking care of our new apartment's needs are all I do lately. It's moving a bit slow but we will get there eventually. It's the best time to deal with the new house anyways since I have lots of spare time on my hands. Other than the home stuff, I've started to fitness and running more frequently again. Last saturday for the first time I ran without my slang. I felt so liberated. However it's an annoying fact that my shoulder is still not working properly and needs physio therapy. :(

Bu kıyafeti giydiğim gün  

Offnegiysem

ile,  geç de olsa  

Orogold

'la tanışmaya gittik. Kıyafetlerinin bir kısmı hala kutularda olan biri için, istediğini istediği zaman bulmak kolay olmuyor tabi. Olaya bu yönden bakınca, zaten geç kalma sebebimiz de  ortaya çıkmış oluyor :). Bir şekilde giyinip çıktığıma göre, kıyafetimdeki iki unsurun özellikle altını çizmek istiyorum. İndirim sezonunun neredeyse sonuna geliyoruz, eminim hepiniz bir şeyler aldınız. İşte benim paltom, bu indirimde  yakaladığım en başarılı parça oldu. Oversized Isabel Marant palto, hem de benim bedenimde, nasıl hala askılarda yer olurun şokunu atlattıktan sonra, kendisini denedim ve bir daha hiç bırakmadım. İçindeki parça çıkınca daha ceketsi bir duruma dönüşen, ham bitişi, yaka ve kollarındaki deri kemer detayıyla da, kalbimi ayrı çelen bu palto şu an dolaptaki her şeyin papucunu dama atmış görünüyor. 

İki unsur dedim ya, diğeri de

Valerie's Rainbow

'un maharetli ellerinden çıkmış kolyem. Altın ve siyahın       mükemmel uyumuyla, onu da sık sık burada görecekmişsiniz gibime geliyor. Teşekkürler Valerie!

Bir teşekkür de fotolar için

Offnegiysem

'e gidiyor! 

On the day I wore this outfit, me and

Offnegiysem

went to meet

Orogold

.  We were late because I couldn't find the pieces I needed to wear for the outfit on my mind. The reality is half of my closet is still in boxes so that explains everything :).  I have to say a few words on my new coat which I'm in love with. I scored it from the sales and couldn't believe an Isabel Marant coat in my size was still available. After the shock I tried it and since then we have never parted. There's a detachable piece inside which makes it more wintery, I also like the raw finish on the collar as well as the buckle details.   Necklace I'm wearing in this post sent by very talented

Valerie's Rainbow.

 Looks like you will be seeing it here more  because it's a very versatile piece with it's gold and black accents. Thanks Valerie!

Another thank you goes to

Offnegiysem

for the photos.

Gömlek/Shirt:Theory

Kazak/Sweater:Ecoté

Pantolon(Yeni)/Trousers(New):Zara

Palto(Yeni) /Coat (New):Isabel Marant

Botlar (Yeni)/Boots(New) :Mango

Çanta/Bag:Longchamp

Kolye(Yeni) /Necklace (New):Valerie's Rainbow

Sayılı gün çabuk geçiyor, I LOVE SALE 2 geliyor!

Moda Cadisi

İşte, I love sale 2 detayları sonunda burada.

Iconjane

,

Offnegiysem

ve bendeniz uygun fiyatlarla dolaplarını sizlere açarken,

Duygu Yegül'

ün sanatından örneklere de sahip olabileceğiniz moda, alışveriş müzik, eğlence ve sosyalleşmenin, Den Cafe'nin harika mutfağıyla birleştiği bir kaç güzel saat bizleri bekliyor. Sadece nakit ödemenin kabul edileceği ( Yiyecek içecek hariç)   #ilovesale2 etkinliğine,  garage sale gibi bir kültürün gelişmesine ön ayak olmak isteyen ve yukarıda yazdıklarımdan hoşlanan herkesi bekliyoruz.

Orada görüşmek üzere!

Me and my fellow blogger friends  

Iconjane

and

Offnegiysem

will hold a garage sale including artworks of

Duygu Yegul 

 . It will take place in Den Cafe and we'll be having  great couple of hours of fashion, shopping, music, fun, socializing while having good food and drinks of Den Cafe.

Hope to see you there!

Bir itiraf

Moda Cadisi

Ah hafta sonu hiç bitmese olmaz mıydı? Mükellef kahvaltılar, sevgili ile tembellik, ardı ardına

Misfits

izlemek ..., şu is stresine her zaman tercih edilesi.  Bu kıyafeti giydiğim gün arkamdan yürüyen sevgilim şöyle dedi, "senin bu pantolonu sevdiğini biliyorum ama itiraf etmeliyim ki ben hiç sevmiyorum." Anlaşılan erkeklerden aldığımız boyfriend jeanler beylerin pek favorisi değil. Onlar bizi daha keskin hatlı şeylerle görmek isteseler de, ben feminen öğelerle dengelenen maskülenliği seviyorum.

Ah I wish the weekend is never over! Good breakfasts, being lazy with my boyfriend and watching

Misfits

one after the other are always preferable over this work stress. On the day I wore this outfit, while my boyfriend was walking behind me said "I know you like those jeans but I really dislike them". Looks like guys don't fancy boyfriend jeans which we interited by them. Although men mostly want to see us in more body hugging outfits, I do like a little bit of a the masculinity touched by feminine elements.

Gömlek /Shirt:Zara

Pantolon/Jeans:Banana Republic

Kemer /Belt:Mango

Ayakkabı(yeni)/Shoes (New):Zara

Çanta/Bag:Longchamp

Yüzükler /Rings:Topman, H&M

Gözlük /Sunglasses:Celine

Summer bag

Moda Cadisi

Pazartesi kendimi biraz iyi hissetmek için seçtim bu kıyafeti. Topuklar ne kadar yüksek olursa, o kadar iyi :) Dün son Batman filmi olan Kara Şövalye Yükseliyor'a gittik. Sevgili Batman hayranı olunca, en kısa zamanda gitmek farz oldu. Beklediğim kadar hareketli ve heyecanlı idi, öyle olunca zaman da hemen geçti. Sonunda, ikimizde sinemadan mutlu ayrıldık. Bu Zara ayakkabılara çok direnmiştim ama indirimde karşı koyamadım. Çanta da yeni sayılır, son

İskoçya seyahati

ganimetlerinden. Hafifliğiyle, sıcak yaz günleri için  fazlasıyla uygun.

I wore this outfit to feel better on a monday, the higher the heels, the better :). Yesterday, we have been to new Batman movie The Dark Knight Rises . My bf is a huge Batman fan so ofcourse we should see it sooner. It was full of action and excitement and the time passed quickly. At the end of the night, we were both  happy while leaving the theatre . I resisted these Zara shoes quiet long time but can't help buying them when they were on sale. My bag also pretty new, bought it on my

last Scotland trip

. It's very light so very appropriate for hot summer days.

Tişört ve ayakkabılar (Yeni) /Tee and shoes(New):Zara

Etek/Skirt:River Island

Çanta /Bag:Longchamp

Kolye/Necklace:H&M

Yüzük/Ring:Bershka

Gözlük /Sunnies:Celine

Bileklikler /Bracelets:Ebru Danyal, Urban Outfitters, Alaçatı

Green lace

Moda Cadisi

Ah kıyafet postu yapmayı özlemiştim!  İşte size bahsettiğim Mango defilesi öncesi Swiss Hotel koridorlarında çektiğimiz fotoğraflar, bu fotoğrafları çekerken gecenin bu kadar güzel geçeceğinden bir haberdik.  Bu yeni ayakkabılarımla evden çıkarken üzerlerinde zor dururken, eve dönüşte artık engelli koşu yapabilecek olma durumuma ben bile şaşırdım. :) Unutmayın yüksek ayakkabı yoktur, az pratik vardır!  ( Ya da az şarap! :)) 

Ah, I miss posting outfits. Here are the pics that we shot before Mango fashion show at Swiss Hotel corridors. It was a great night no matter what! These are my new shoes that I even couldn't stand on them properly when first I was out of home but at the end of the night I was able  to do hurling in them. Don't forget there are no high heels, there is less practice .( Or wine! :) )

Mont /Faux fur:H&M

Üst/Top:Zara

Etek/Skirt:NG Style

Ayakkabı(Yeni)/Shoes (New):L.A.M.B.

Kolye/Necklace:Mango

Yüzükler/Rings:Pull and Bear, French Connection