Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

KARL LOVES ME ?

MODA CADISI

KARL LOVES ME ?

Burcu Henderson

IMG_0008_3.jpg

It has not  been so long when these photos have been taken but lately sun is a little bit shy in Baku. Today is the first day of December and we are busy planning our trip to UK. Did I tell you that I am excited!? Booking restaurants, picking the best coffee houses, looking for the coolest shops.. etc all are fun. Only 12 days to go! 

Bu gunesli fotoların cekilmesinin uzerinden cok zaman gecmedi ama gunes Baku'de bu aralar biraz utangaç. Bugun Aralık'ın ilk gunu ve biz Britanya ziyaretimizi planlamakla mesguluz.  Yemek yiyecegimiz retoranlarda rezervasyon yapmak, en iyi kahve noktalarını seçmek, yeni acılan ilginç dukkanları arastırmak.. isin eglenceli tarafı. Sadece 12 gun kaldı ve ben bu seyahati heyecenla bekliyorum. Heyecanlıyım demiş miydim? :)

klm1
klm2

Apart from that I like my lips colourful lately, nude tones are a bit back in the list. Outfits is the comfiest for running errands around the city. Although Karl has no idea about me, I think that's what makes this tee is so funny :).

Bunların dısında bu aralar dudaklarımı renkli seviyorum,  acık tonlar listede biraz geriledi. Kıyafet ise sehirdeki koşusturmalar için en rahatından. Karl'ın benimle ilgili hic bir fikri yok, bence bu da tişortu cok komik kılıyor :). 

klm3
klm4
klm6

Jacket  and rings / Ceket ve yuzukler : H&M   Pants / Pantolon : Ksubi    Cardigan / Hırka: Zara     Tee / Tişört: FB Sister       Bag / Canta: Sisley    Sneakers / Ayakkabılar: Nike Air   Sunnies (New) / Gozluk (Yeni): Aldo