Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

SPORTY NEON

MODA CADISI

SPORTY NEON

Burcu Henderson

NN1

Hello!! Istanbul days are over and I'm back to Baku. A week of stay  and yes some stories (Some very happy ones)  to tell, surely will be  posted later. This time I had a challenge travelling with smaller suitcases so I really packed light. There were still items unworn in the suitcase when I got back but this might be due to a bit shopping in Istanbul. 

Salam! Istanbul gunleri bitti ve ben yine Baku'ye dondum. I haftalık kalma suresi ve anlatacak bazıları çok mutlu hikayelerim var ama sonraki postlarda. Bu kalısımda kucuk bavulla gitmek gibi bir zorluk vardı dolayısı ile yanıma bayagı az giysi aldım. Dondugumde hala İstanbul'da giymedigim kıyafetlerim olmasını, biraz da yaptıgım kucuk alışverişlere baglıyorum.

 

NN2

I had just two outerwear, my running top and a light coat. Weather was good to me on first couple of days then not really. When in doubt or cold layering is the best option. However I also believe when you have less clothes you become more creative,  well that is what I am telling to myself with my limited Baku wardrobe.

Dış giyim olarak yanımda sadece koşu üstüm ve ince bir paltom  vardı. Hava ilk bir kaç gun bana iyi davrandı ama sonrasında oyle degildi. Suphedeyseniz veya hava soguksa en iyisi katlar halinde giyinmektir. Ayrıca ben daha az kıyafetimiz oldugunda daha yaratıcı olmak durumunda kaldıgımıza inanıyorum, en azından limitli Baku dolabım sebebiyle kendime boyle soyleyip duruyorum .

PHOTOS:  DUYGU YEGUL  

PHOTOS: DUYGU YEGUL 

NN5
NN6
NN7

As sports being a part of my life, I love the sporty accents in the street style , I want it to last forever :) Is that too much to ask??

Sporu hayatının bir parçası haline getirmiş biri olarak ben, modadaki sportif etkilere bayılıyorum ve sonsuza kadar surmesini istiyorum :). Çok sey mi istiyorum??

NN8
NN10
NN11
NN12
NN13
NN14

Outerwear / Dış giyim: Nike Running    Tee and sweater ( Both new)/Tişört ve kazak (İkisi de yeni): Mango  Jeans (New) /Pantolon(Yeni): Pull & Bear   Boots / Botlar: Zara   Bag / Çanta: TK Maxx    Necklace / Kolye: H&M  Sunnies / Gözlük: Michael Kors