Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Elle Style Awards 2013 Photo Diary

Moda Cadisi

Gecen cuma Elle Style Awards 2013  Çırağan Sarayı'ında yapıldı. Sevgilimin sporranı olması sebebiyle (Kiltin üzerinde asılı tatlı çantaya verilen ad, bazen avantajları oluyor :)) fotograf makinemi yanıma alabildim ve ortaya bol fotolu bu post çıktı. Aydınlatma sebebiyle bazı fotolarda mavi, bazılarında pembeyiz, lütfen alıncınızın ayarları ile oynamayınız :) 

Pics from last Friday's Elle Style Awards 2013 which was held at Cıragan Palace, are here for your eyes , hope you enjoy! :) 

Deniz Özgün yılın moda fotografcısı adayıydı. Geceden ödül ile ayrılmasa da gönüllerin şampiyonu oydu.

Candan Kıramer'in ödül almasına salonda en çok sevinenlerden biri de bendim heralde, her şeyiyle hakediyor. Tüm kazananları görmek istiyorsanız, sizi

buraya

alalım. 

Gecenin benim için en güzel anlarından biri Dsquared ikizleri Dean ve Dan Caten'ın orda olmalarını farketmemdi. Enerjik ve tatlı tipler, kendinden desenli smokinlerine ayrıca bayıldım. 

Elbise tercihimi yeni tasarımcılardan

Ebru Karabayır

'dan yana kullandım. Dekolteleri olmasına rağmen, hayatımda giydiğim en rahat ve şık elbiselerden biriydi. Az ve öz pırıltısı, vücudu vurgulayan hatlarıyla elbisenin, beni fazlasıyla yansıttığını düşünüyorum.  Ebru ve tasarımlarıyla ilgili daha detaylı bilgi yakında burada olacak. 

Elbise /

Gown:

Ebru Karabayır

Ayakkabı /

Shoes:

Dolce & Gabbana

Çanta /

Bag:

Miss Selfridge 

After party de çalan Miracles of Modern Science'ın bildiğimiz parçaları, farklı yorumlamaları hoşumuza gitti.

Gülse Birsel'in tercihi Arzu Kaprol'dü.

Ben onun elbisesini sevdim ;)