Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Sun is a beautiful thing

Moda Cadisi

Merhabalar!  Haftasonu pek güzeldi. Cuma çok eğlenceli, yüksek topuklar üzerinde uzun süredir dansetmediğim kadar dansettiğim bir #voguedisco akşamıydı. Cumartesi ise o ayakları dinlendirmek ve pazar günkü koşuya hazırlayarak geçti. Pazar günü #istanbulmaratonu nda 15km yi geçen seneden tam 30 dakika iyi koşarak, benim için çok iyi bir sonuç elde ettim.  Ben koştum geldim ama

TEGV

'e bağışlar hala gelmemiş, detaylar

burada

, lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Koşuyla ilgili yazının tamamını

Zencefit

'te okuyabilirsiniz. 

Sonbahar geçen haftaya kadar sıcak geçiyordu, bir deri ceket yetiyordu ama duyduğuma göre yine havalar ısınacakmış. Sevgilime göre beni olduğumdan kilolu gösteren bu pantolonu giymemeliymişim ama ben bu pantolonu seviyorum, olay belki de onu düz ayakkabılar ile giymekte. ;) 

Hi! Weekend was great :). I had a great Friday night dancing on my high heels at #voguedisco . Saturday was spent by resting and getting ready for my 15ks run at #istanbulmarathon.  I had a good run on sunday and beat my personal time by 30 minutes and had a great result. 

Fall in Istanbul is pretty warm till last week but hey I've herds that it will get better. According to my boyfriend these pants are man repeller and shouldn't wear them. However I like them  and yes maybe they look better with high heels.

Triko /

Top:

Rag&Bone / Jean

Pantolon, ceket, kolye ve ayakkabılar /

Pants, jacket, necklace and shoes:

Zara

Gözlük /

Sunnies:

Forever21

Çanta /

Bag:

Topshop