Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Neler oluyor bana?

Moda Cadisi

Son zamanlarda ben mi asosyal oldum, yoksa gidilmesi gereken yerler mi azaldı emin değilim. Bu aralar biraz giyinip, süslenmek istemiyor da değilim hani. Yaz geldi gene çıktı bu ayakkabılar diyeceksiniz ama anlayın ne kadar rahat ve sağlam olduklarını. Bu kaçıncı yazları 4, 5? Parçalara ayrılana kadar ayağımda kalacaklar ve hala o zamana var olması gerçekten içime su serpiyor :). Sizin dolabınızda böyle gönülden bağlı olduğunuz parçalar var mı? 

p.s1: Ayaklarımın hobbit gibi görünmesinin kusuruna bakmayın ama en azından dışarı çıkmadan önce  kıllı parmaklarımdaki tüylerden kurtulmayı ihmal etmedim :)) .

p.s2 : Evet, kameramı evde unutmuştum! 

I'm not sure if I have become more anti social lately or the places we should be going are less. I think I want to be more dressed up nowadays as we move towards summer. You might say that summer has arrived and here are those shoes again, but look how comfortable and well made they are. Is it my 4th or 5th summer with them, I really can't count! They will be on my feet till they torn to pieces but it's nice to know that time hasn't arrived yet  :) Do you have those kind of pieces in your wardrobe you feel connected? 

p.s1: Sorry my feet look like a Hobbit's but at least I shaved my big hairy toes before going out :))

p.s2: Yes,I forgot my camera at home!

Tişört /Tee:Cos

Pantolon /Jeans:Pull & Bear

Ayakkabı /Shoes:Gap

Parka : H&M

Kemer /Belt:Zara

Kolye /Necklace:Vivienne Westwood

Çanta /Bag:Marc by Marc Jacobs

Gözlük /Sunnies:Tabe Kıyamet