Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

A lovely Friday

Moda Cadisi

Beklediğimiz zaman geldi, akşama Depeche Mode'u canlı canlı dinleyeceğiz. Ben son albümü 2 şarkı dışında çok sevmedim, belki biraz daha dinlemem lazım. Eminim ilerde, güzel remiksleri yapılınca o şarkıları daha çok severim. Pek siz konsere gidecek misiniz?

The time has come and we'll see Depeche Mode in concert tonight. I don't like their last album much ( Only 2 songs), maybe I should listen couple of times more. If there'll me good remixes in the future, sure I'll love them more. Are you going to the concert?

Dün pilates ve yoga stüdyosu arayışlarındaydık ama sanırım pilates yapmayı yogadan fazla istiyorum. Yoga için fazla sesliyim :). Yoga neyse de, pilates fiyatları almış yürümüş. İki kişi için istenilen aylık ücret, neredeyse iyi bir spor salonunun yıllığı kadar. Şimdilik karar vermedik, düşünmekteyiz.

 Önerilere açığız :) .

Yesterday we were looking for pilates and yoga studio. I think I want to do pilates more than yoga because I might be too loud for yoga :) . Yoga prices are ok but pilates ones are like gold. It's almost the same as a yearly price of a good gym for a month for 2.  We haven't decided yet, still thinking and looking for some advice. :)

Tişört /Tee:Comptoir des Cottoniers

Etek /Skirt:Miss Selfridge

Çanta /Bag:Marc by Marc Jacobs

Botlar /Boots:Mango

Kolye /Necklace:Urban Outfitters

Gözlük /Sunnies:Markasız (No name)