Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Çiçekliler çıksın, bahar sonunda geldi

Moda Cadisi

Selam Moda Cadısı'nın tatlı okurları :) Yeni blog (

www.zencefit.com

) falan derken, buraları biraz ihmal mi ettim ne? Kendimi hemen yeni bir kıyafet postuyla toparlıyorum.  Pazar günü Nisan ayında doğum günleri olan annem ve kardeşim için saat 19:00 gibi akşam yemeğinde buluştuk.

Kardeşim Tünel'e yakın 

Eleos

diye bir balık restoranı ayarlamış. Şimdiye kadar adını duyduğum bir yer değildi. Biz biraz erken gidince, kıyafet postu için bir boşluk doğdu, onu değerlendirdik. Eleos'a gelirsek, ben mavi-beyaz, Yunanımsı  dekorasyonu olan yerlere genelde süpheyle yaklaşırım. Eleos'un terasının güzel bir manzarası var, havadar, sıcak bir yer. Masadakiler tamamlanınca, siparişler veriliyor. Yemekler güzel, servis iyi, fiyatlar makul, ikramlar gırla. Beyoğlu'nun bizim için gizli kalmış bu köşesiyle bizi tanıştıran bu geceden sonra Eleos yolları yine bize gözükecek gibi duruyor.

Hi sweet readers of Moda Cadısı :) . I've started a new blog

www.zencefit.com

last week  so that's why I couldn't be around here lately. Let's stop this absence with an outfit post. Last sunday we met my mom and brothers ( Mom and my 1 brother)  for their birthdays on April . They made a reservation in a restaurant called

Eleos

. I'm a bit judgemental for the places which have blue and white Greek-esque decoration. Restaurant has a sea view with a terrace, warm and airy place. When all of the group completed we ordered and all I can say food quality, the service and price range was great. Looks like we will visit Eleos again.

Pantolon ve ayakkabı /Pants and shoes :Zara

Bluz/Blouse:Forever New

Ceket /Jacket:Mango

Yüzükler /Rings:Marc by Marc Jacobs, H&M

Çanta/Clutch:Vintage