Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Orange zest

Moda Cadisi

Yine bir cumaya ulaştık. Soğuk olmasına rağmen, özlediğimiz güneşe kavuştuk neyse ki. Havayı değerlendirerek, sabah Maçka Parkı'nda biraz koştum, iyi geldi. Edilecek telefonlar bir bir biterken, akşama kızlarla buluşmak için de sabırsızlanıyorum.

Son zamanlarda evle ilgili koşturur durumda olmaktan etek, elbise giymeyi neredeyse unutmuştum. Dün havanın soğuk olmasına aldırış etmeden, henüz elimin hiç  değmediği bu eteği giydim. Naturel ve gri tonlara biraz çiçek, bir ölçek de renk ekleyerek ruh halime enerji kattım.   

Finally the friday is here. Sun is shining although it's a bit cold. I've run at Macka Park today and it felt good under the sunshine. While I'm finishing all my duty phone calls during the day, I also can't wait to meet with my girls tonight.

I always run errands lately, I almost  forget  wearing skirts and dresses. Yesterday, despite the very cold weather, I wore this skirt which sits in the cupboard with its tag on. I added some flower pattern and a dash of a color to uplift my mood.

Etek/Skirt:Mybestfriends

Gömlek (Yeni)/Shirt(New) :H&M

Kazak/Sweater:Zara Man

Palto/Coat:Sandro

Çizme/Boots:Marni

Çanta/Bag:LV

Kolye/Necklace:Urban  Outfitters

Gözlük (Yeni))/Sunnies(New):Gianfranco Ferre

Fotoğraflar /Photos by

Offnegiysem