Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

The best boyish coat

Moda Cadisi

Merhaba! Haftaya küçük bir özetle başlamak gerekirse; bildiğiniz gibi son zamanlarda uğraşım yeni taşındığımız ev. İlerlemeler yavaş olsa da, geçen haftadan beri bir ivme kazandığını söyleyebilirim. Eksikler çok ama neyse ki bende, zamandan bol bir şey yok :) . Spor yapmaya yine biraz daha ağırlık vermeye başladım. Cumartesi askı olmadan koşmak özgür hissettirse de, omzumun tam iyileşmediği  fizik tedaviye ihtiyacı olduğu gerçeği, itiraf etmeliyim ki biraz canımı sıkıyor. 

Hello there! Taking care of our new apartment's needs are all I do lately. It's moving a bit slow but we will get there eventually. It's the best time to deal with the new house anyways since I have lots of spare time on my hands. Other than the home stuff, I've started to fitness and running more frequently again. Last saturday for the first time I ran without my slang. I felt so liberated. However it's an annoying fact that my shoulder is still not working properly and needs physio therapy. :(

Bu kıyafeti giydiğim gün  

Offnegiysem

ile,  geç de olsa  

Orogold

'la tanışmaya gittik. Kıyafetlerinin bir kısmı hala kutularda olan biri için, istediğini istediği zaman bulmak kolay olmuyor tabi. Olaya bu yönden bakınca, zaten geç kalma sebebimiz de  ortaya çıkmış oluyor :). Bir şekilde giyinip çıktığıma göre, kıyafetimdeki iki unsurun özellikle altını çizmek istiyorum. İndirim sezonunun neredeyse sonuna geliyoruz, eminim hepiniz bir şeyler aldınız. İşte benim paltom, bu indirimde  yakaladığım en başarılı parça oldu. Oversized Isabel Marant palto, hem de benim bedenimde, nasıl hala askılarda yer olurun şokunu atlattıktan sonra, kendisini denedim ve bir daha hiç bırakmadım. İçindeki parça çıkınca daha ceketsi bir duruma dönüşen, ham bitişi, yaka ve kollarındaki deri kemer detayıyla da, kalbimi ayrı çelen bu palto şu an dolaptaki her şeyin papucunu dama atmış görünüyor. 

İki unsur dedim ya, diğeri de

Valerie's Rainbow

'un maharetli ellerinden çıkmış kolyem. Altın ve siyahın       mükemmel uyumuyla, onu da sık sık burada görecekmişsiniz gibime geliyor. Teşekkürler Valerie!

Bir teşekkür de fotolar için

Offnegiysem

'e gidiyor! 

On the day I wore this outfit, me and

Offnegiysem

went to meet

Orogold

.  We were late because I couldn't find the pieces I needed to wear for the outfit on my mind. The reality is half of my closet is still in boxes so that explains everything :).  I have to say a few words on my new coat which I'm in love with. I scored it from the sales and couldn't believe an Isabel Marant coat in my size was still available. After the shock I tried it and since then we have never parted. There's a detachable piece inside which makes it more wintery, I also like the raw finish on the collar as well as the buckle details.   Necklace I'm wearing in this post sent by very talented

Valerie's Rainbow.

 Looks like you will be seeing it here more  because it's a very versatile piece with it's gold and black accents. Thanks Valerie!

Another thank you goes to

Offnegiysem

for the photos.

Gömlek/Shirt:Theory

Kazak/Sweater:Ecoté

Pantolon(Yeni)/Trousers(New):Zara

Palto(Yeni) /Coat (New):Isabel Marant

Botlar (Yeni)/Boots(New) :Mango

Çanta/Bag:Longchamp

Kolye(Yeni) /Necklace (New):Valerie's Rainbow