Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Ev aranıyor

Moda Cadisi

Pazar günü Nero'da kahvemi yudumladığım andan bu yana, zaman çabuk geçti. Günler yeni bir ev aramakla ( Oldukça tüketici ve zaman alan bir aktivite :( ), fitness antremanları ve 

 Miu Miu ilkbahar yaz 2013 koleksiyonu arasında bitiverip, cumaya ulaştı bile. Bu çirkin askıyı takmak inanın hayatımı kolaylaştırmıyor, ne giyseniz olmuyor, detaylar askının karanlığında kayboluyor. Kıyafet seçmek beni zorluyor ve bu sebeple ben bu akşam gerçeleşecek Elle Style Awards'a bile gitmek istemiyorum.

The days went by so quickly: from that moment I sipped my coffee at Nero on sunday until today. This week consisted of house hunting (Very consuming and tough job!), fıtness training and various events such as Miu Miu SS 2013. I have no idea where the days have gone and it's already Friday! Believe me, wearing this hideous arm strap doesn't make my life easier as well and whatever I wear dissappared in the darkness of the thing. I have a hard time in choosing my outfits and this even led me deciding not going to Elle Style Awards tonight. 

Tayt /Leggings:Versace for H&M

Tişört/Tee:Junky Styling

Denim ceket/Denim Jacket:Levi's

Parka: H&M

Botlar/Boots:French Connection

Çanta/Bag:Longchamp

Gözlük/Sunnies:Marni at H&M