Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

I need a tan even it's an orange one!

Moda Cadisi

Moralim biraz bozuk.Su an hayatımda belirsizliklerin olması hiç hoşuma gitmiyor, en önemlisi acil bir tatile ihtiyaç duyuyorum, detayları belirsiz. Yine de gülümsemeye çalışıyorum çünkü bu bizi hayata bağlıyor, mücadele edecek güç veriyor. Fotoğraflarda cüzdanım elimde.Anlayın olayın aslında hiç blog fotoğrafı çekmek için planlanmamış olmasını ama her fırsatı değerlendirmek lazım öyle değil mi? Ben de öyle yaptım, buraların boş kalmasına razı olamadım : ). 

Gülümsemek dedim ya, bu akşam büyük bir doz alacağım. Plan Cem Yılmaz'ın gösterisine gitmek, süper zamanlama. Bir kaç saatliğine dünyadan uzaklaşmanın, yüzümdeki 15 kası çalıştırmanın daha iyi bir yolunu düşünemiyorum. 

Şimdilik hoşçakalın!

I'm a little bit down lately. I hate having uncertinities in my life and I need an urgent holiday, which I have no clue about the details. Although what I'm been through, I'm trying to smile because it attaches us to life and give strenght to fight. I have my wallet in my hand thus you can understand this is an unplanned blog shoot yet I'm trying to get every chance I can. I took the chance and won't let one day goes by without a blog post :).

I mentioned smiling and I'll get a big dose of that tonight because I'm planning to see Cem Yılmaz's stand up show who is a famous comedian in Turkey. Great timing and l

aughing till you hurt is guaranteed

 . I can't think a better way of forgetting about world for couple of hours and working 15 muscles on my face.

Bye for now!

Hey taksi mi yoksa heil Hitler mi? :)

Hey taxi or heil Hitler? :) 

Üst (Yeni) /Top (New) :Miss Selfridge

Etek ve botlar /Skirt and boots:Zara

Kolye/Necklace:Accessorize

Yüzükler /Rings:H&M

Gözlük/Sunnies:Vintage

Bileklikler /Bracelets:

Mango, H&M, Alaçatı