Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Recycling

Moda Cadisi

Günaydınlar :) Yine eğlenceli bir üç gün geçti ve işe döndük. 3 gün diyorum çünkü  yurt dışından gelen arkadaşlarımızın sebebiyle cuma günü de izin alıp, onlarla birlikte turist oldum. Uzun süredir yapmadığınız şeyleri yapmak ve şehri bir de o gözle görmek bazen çok iyi geliyor.

 Ben sevdiğim parçaları farklı şekilde tekrar giymeyi seviyorum, o yüzden burada yine bilmediğiniz bir şey yok. Havalar ısınır gibi oldu, zaten uzun süredir çoraplardan kurtulmanın planını yapıyoruz. e o zaman başlayalım.

İyi haftalar!

Good morning :) Again I had 3 good days and now back to the office. I said 3 because our friends from Scotland was here and I took the friday off  and been a tourist with them. Sometimes it feels really good to see the city in that way and do things that you haven't been done for quiet some time. 

I really like recycling my clothes in different ways so here there's nothing new. The weather is getting better so that's the chance to get rid of tights that we have been planning for so long. Here we go!

Have a great week!

Kazak ve kemer /Sweater and belt:Mango

Etek/Skirt:H&M

Ayakkabı ve gözlük /Shoes and sunnies:

Marc by Marc Jacobs

Çanta/Bag:Louis Vuitton

Kolye/Necklace:Accessorize

Bileklik(Yeni) /Bracelet(New):Ebru Danyal