Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Easy like sunday morning

Moda Cadisi

Çok güzel bir 3 gün yine geçti, gitti. 12 gündür buralarda olmayan sevgilim eve döndü. Bu üç gün içinde güzel havada Maçka Parkı'nda koştuk sonra, yorulan kaslara Nuspa'da masaj iyi gelir dedik. Van kahvaltı Evi'nde kahvaltı ettik, yapmamız gereken işleri yaptık, dünse güneşi görünce balkonda barbekü iyi fikir diye düşündük. Hazırlığından, yemesine kadar, her şeyiyle çok keyifliydi :). 

Kıyafete gecelim, en sevdiğim  pijamalarım diyenlerdenseniz, bu kıyafeti sevebilirsiniz. Tiril tiril bir ipek pantolon, beyaz bir tişört, hala üşüten rüzgara karşı parka ve dolgu topuk ayakkabılar bence hem rahat, hem de şıklar.

Great 3 days flied  away very quickly. My boyfriend arrived home after 12 days, happy days! We did a lot of stuff like running at the Macka Park, had  massage at NuSpa. One day been to a nice breakfast place, done some home stuff. Yesterday sunny weather made us had some barbeque on the balcony. It was great from start "preparation" to finish "eating" :) 

On a small note on my outfit, if your pjs are your favorite, you might like this outfit. A flowy silk pants, a white tee, a thin parka for wind and wedges are equal to casual chic for me.

Pantolon /Pants:Zara

Tişört /Tee:Tru.

Parka: H&M

Çanta/Bag:Vintage

Gözlük/Sunnies:??

Ayakkabılar/Wedges:Terry De Havilland

Kolye/Necklace:Atlas Pasajı, a local shop

Bileklikler/Bracelets:Mango, Marc by Marc Jacobs, Vintage

Yüzükler /Rings:French Connection, Atlas Pasajı (Local shop)