Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Mango İlkbahar-Yaz 2012 defilesi

Moda Cadisi

Salı gününün ikinci organizasyonu Swiss Otel'de ilkbahar- yaz koleksiyonu defilesi yapan Mango'ya aitti. Mekana vardığımızda sevgili arkadaşlarım

Iconjane

ve

Offnegiysem

ile hemen bir kıyafet çekimi yaptık, sonunda o konuya dair bir post yapabileceğim :).

Twitter

'da da belirttiğim gibi defilede  kalabalık indirimin ilk günü gibiydi.  Kokteylden sonra defile alanına geçtik, oldukça iyi hazırlanmış, bembeyaz bir podyum oluşturulmuştu.  Koleksiyon beyaz, siyah gibi renklerin yanında pastelleri de içeriyordu. Kıyafetlerde farkedilir bir dore kullanımının yanısıra, dore aksesuarlarla da tamamlanmıştı.

Last night we have been invited to Mango SS 2012  fashion show at Swiss Hotel.  First we shot outfit pics with my fellow blogger friends Iconjane and Offnegiysem,  I am glad that finally I can write an outfit post soon.

It was a crowded show. The catwalk looked great in white. Collection includes classics like black and white as well as pastels.I like the usage of gold in outfts and accessories.

Ayakkabılar koleksiyonun en iyilerindendi. 

Shoes were the best part of the show.

Iconjane

ile önce bu tulumu kimin alacağı konusunda anlaşamadık, sonra bu  öndenyırtmaçlı siyah elbise podyuma çıkınca elbiseyi tercih edip, tulumu alma hakkını ona bıraktım, iyi etmiş miyim?

At first we  couldn't settle  up with Iconjane on who will buy the black jumpsuit  After seeing black dress with front slit, I decided to go with it and leave the jumpsuit to Iconjane. So is that a right call?

Podyum sevdalısı bir defile izleyeni

Another catwalk lover from the crowd.

Blog yazarları

Offnegiysem

ve

Iconjane

 sıradaki postları için çalışıyor

Offnegiysem

and

Iconjane

were working on their next posts.