Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Friday I'm in love

Moda Cadisi


Bugün güzel bir cuma. Hava güneşli, ben keyifli, 1 haftadır uzaklarda olan sevgili yolda, tatile çıkmaya 2 gün kala ben mutluyum :). Bu mutluluğumun bir kısmını sizinle de paylaşmak, bugün sizi de el verdiğince mutlu etmek istiyorum, ama nasıl?

Marmara Forum Alışveriş Merkezi'ni duymuşsunuzdur. Bu alışveriş merkezi en büyük H&M mağazasına sahip olmakla beraber, 1-9 Ekim tarihlerinde bir de moda haftasına da ev sahipliği yapmaktadır. Bu moda haftası ünlülerin sanat eseri kıvamında şapkalarını içeren bir sergi, defileler, güzellik noktaları ile bir festival havası estirirken, mesela bugün saat 20:00'de başlayacak defileye giderseniz Vogue Türkiye'nin Temmuz sayısı kapağında yakışıklı Jon Kortajarena ile arz-ı endam eden, tarzını benim fazlasıyla beğendiğim ünlü model Dree Hemingway'i podyumda izleyebilirsiniz.

En büyük H&M orada dedim ya işte bu kısmı sizi fazlasıyla ilgilendiriyor çünkü bugün 2 kişiye 50şer tllik H&M hediye çeki vereceğim. Bu çekler yalnızca Marmara Forum H&M' de geçerli olacak ve sahiplerine şöyle ulaşacak:

* Beni twitterdan takip etmeli ya da blogumun sayfasını Facebook'ta beğenmelisiniz. ( Beni bir de arkadaş listenize eklemek isterseniz ki, bu yarışma koşulu değil, iste profil sayfam bu . Beklerim :) )

* Bu postun altına yeni sezondan en çok almak istediğim şey .......  ( İlla H&M olması gerekmiyor) diye yorum bırakmanızı rica ediyorum çünkü neleri beğendiğinizi merak ediyorum.

* Bu yorumlardan 25. ve 50. kişi çeklerin sahibi olur, unutmayın herkesin 1 yorum bırakma hakkı var!.

Yorumlar istenilen sayıya ulaştığında, muhtemelen akşama doğru sonuçları açıklayacağım.

Herkese mutlu cumalar, iyi şanslar!