Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Simple in black and white

Moda Cadisi


Dün, bir süredir uzak kaldığım şehir aktivitelerine hızlı bir başlangıç yaptım. Önce W Hotel'de Iphone ve Ipad için geliştirilen uygulamalarını test ettim. Seyahatinizi planlayabilmeniz için gerekenlerden tutun, başka bir şehirde herhangi bir W Hotel'de kalan sevdiklerinize jest yapmaya kadar pek çok hizmetten yararlanabileceğiniz uygulamanın en güzel yönlerinden biri de, farklı durumlar için sunulan ve devamlı yenilenen müzikler, app  storedan ücretsiz indirip deneyebilirsiniz. Corvus'ta yediğimiz akşam yemeğiyle, Bozcaada'da tadına doyamadığımız Maya'nın  peynir,ekmeklerini şarap eşliğinde tüketip, Akaretler Der Die Das'ın yerine açılış partisi yapılan Kaf:f'e bir göz attık, geceyi eski dostlar Den ve Corridor'la tamamladık.

Kıyafetim sade, gece planı düşünerek seçmesem de, yeterli geldiğini söyleyebilirim. Bugün cuma, haftasonu kapıda, oyunuzu kullanmayı atlamadığınız, güzel bir haftasonu dilerim.

Yesterday, I dived into the social events which I have been away for quiet some time. I tested W Hotel's application for Iphone and Ipad in W Hotel Akaretler. You can do many things with the application like planing your trip, sending a bottle of wine to your loved ones who's staying in one of the W Hotels around the world or listening to nice tunes for many occasions.It's free so you can download it from appstore to give it a try.Dinner was at Corvus, we had some wine, cheese and bread from Bozcaada (Tenedos) that we went for a holiday last week. Dinner followed by a bar opening called "Kaf:f" it was ok and we hopped to our two classics Den Cafe and Corridor.

My outfit is kinda basic, didn't pick it for the night time but it was enough. Today is Friday, weekend is around the corner so wish you all a great weekend.

Etek/Skirt: H&M
Tişört /Tee: Bikbok
Ayakkabı/Wedges: BCBGirls
Çanta/Bag: Longchamp
Kolye/Necklace: Accessorize
Gözlük /Sunnies: Vintage