Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

I was at Freshtival

Moda CadisiMüzik dolu, eğlenceli bir haftasonu bizi yine pazartesiye taşıdı, bu hafta sadece 3 gün çalışacağım için duruma katlanabilirim diye düşünüyorum. :) Cumartesi Freshtival günüydü, saat 16:00 sularında Den'de bulusuldu, Küçük Çiftlik Parkı'na yüründü. Güneşsiz günden korkmayan festival severler, müziğin keyfini çıkartmak için çimlere yayılmıştı bile. Can Bonomo'yu 2. kez  dinledik ama festivalin bana tanıttığı yenilikler Crystal Fighters ve Miller  Music Factory djlerinden Tnt oldu. Bol muhabbet, biraz festival stili, fonda müzik derken Noisettes sahnede göründü, "don't upset the rythm"la hızlı bir giriş yapıp, eğlenceli performanslarını göz açıp kapayıncaya kadar bitirdiler.Noisettes'den sonra benim için heyecanlı bir bekleyiş başladı, Leftfield için değiştirilen sahneyi bile izlemek keyifti, en önden ayrılamadım. Leftfield hayal ettiğim gibi kaliteli müzik, hipnotize eden görsel şovlarla bizi zıp zıp zıplatırken, tam içimden geçirdiğim anda Afrika Shox'un melodisinin girmesi sonucunda inanılmaz bir mutluluk yaşadım :)

Yine güzel bir festival daha bitti, daha çok festvalin olduğu  müzik dans dolu günler özlemimiz bakalım hangi organizasyona kadar sürecek? Kıyafet detayları mı? Lütfen bir sonraki postu bekleyin ;) .

After a great weekend with full of music and fun , here comes the monday but hey it's ok since I'll be working only 3 days. :)  Saturday was the day for Freshtival music & art festival . I met new groups and dj like Crystal Fighters and dj TNT but Noisettes and the Leftfield were on my short list for this festival. Noisettes started with don't upset the rythm and finished in a blink, well I felt that way . Leftfield was so great I couldn't leave in front of the stage even they were preparing the equipment. 


Outfit details will be in my next post so see you soon!.


Yaman fotoğrafçı Koray Caner  iş başında / Koray Caner "the festival photographer" at work.


Festivalin en favori yiyeceği bu patateslerdi / Festival's favorite food was these potatoes.


En küçük katılımcı, yağmur botlarıyla festival stiline uyum sağlamış / The youngest festivaller adapted to festival style with her rain boots.

Hayır dansetmiyorum, arkadaşlarımı görmenin heyecanını yaşıyorum. / No, I wasn't dancing , just in the exciting moment of seeing my friends.