Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Chill-Out Festival 2011

Moda CadisiMerhaba! İş yoğunluğundan yapamadığım Chill-out festivali postu vakti!. Pazar günü uzun süredir heyecanla beklediğim şehrin en havalı festivaline "bana göre" erken sayılabilecek bir saatte 14:30 sularında giriş yaptık ancak çimenlikteki son alanlardan birini kapmaya zar zor yetiştik diyebilirim. Bu sene her zamankinden daha mı kalabalıktı emin değilim ama yine çok eğlendiğimden fazlasıyla eminim. Performanslardan Waldeck ft. Zeebee, Kraak&Smaak ( Yine çok eğlenceliydiler) ve tabiki Kruder & Dorfmeister benim için en iyilerdi. Kraak&Smaak'ın bugün bana twitterdan biz çok eğlendik siz de mi demesi  festivalle ilgili diğer bir güzellik olurken, sizi festivalin iki güzel anı ile başbaşa bırakıyorum.

Güzel an 1
Güzel an 2
Festival yan gelip yatma yeri midir? Ee, evet :)

Kıyafet konusuna gelirsek, hava oldukça sıcak ve güneş yüzü görmemiş beyaz bacaklarımı,güneş ile buluşturmak için harika bir fırsattı bu yüzden tercihimi şorttan yana kullanıp fazlasıyla konforlu bir festival geçirdim.

Artistik fotolar için teşekkürler Iconjane / For the arty photos thanks to Iconjane
Hi guys! On sunday it was a favorite time of the year for me because Chill-out Festival 2011 was held  and I had  total blast again with the performances of Waldeck ft. Zeebee, Kraak&Smaak  and ofcourse Kruder & Dorfmeister . The weather was very hot so I didn't miss a chance to wear  my shorts.

Bu festivalde beyleri daha çok beğendim. / I like guys' outfits more than ladies.


Şort ve çanta / Shorts and bag: H&M Divided
Tişört/Tee: Comptoir Des Cotonniers ( Diğer bir harika  Terkos ürünü)
Ayakkabılar /Shoes: Superga
Kemer /Belt: Zara
Gözlük/Sunnies: Urban Outfitters
Şapka /Hat: Pull &Bear