Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

The new cape

Moda Cadisi


İyi haftalar! Den'de yenen yemekle, doğum günü kutlamaları devam etti, ben de bu fırsatı bugun ne giydim postu yapmak için kullanmakta tereddüt etmedim. Bugün, canlı turuncu çoraplarımla ( Hiç benlik değil değil mi?), yağmura meydan okurken aklımda Fendi AW 2011 defilesinden kareler vardı  mesela bunun gibi. Bu hafta iş dışında, sosyal organizasyonlar açısından da yoğun olacak, dolayısıyla sık sık görüşeceğiz.

Bugün tekrar tekrar dinlenen şarkı E.T., şimdilik hoşçakalın!

Hi everyone! The birthday celebrations continued with a dinner at Den Cafe and I didn't hesitate a second to use it for an outfit post. Today, shockingly I am wearing bright orange hosiery ( Not typical me, right? ) despite the rain but Fendi Fall 2011 runway led me, like in this image. This week will be busy in both work and social events wise so sure I'll see you around.

Today's song on repeat is E.T so enjoy!


Bluz/Blouse: New Look
Pantolon /Pants: Zara
Botlar/ Boots: ChloéVintage çantalar eski güzel günlerinden bahsediyorlar / Vintage bags were talking about that good old days.
Üst (Yeni)/ Top(Yeni) : River Island
Etek /Skirt: H&M 
Ayakkabı /Shoes: Aldo
Çanta/ Bag: Vintage
Pelerin(Yeni) /Cape(New): Etiketi yok ama Topshop olduğunu sanıyorum, sonunda istediğim gibi bir pelerin buldum, önemli olanda bu./ This cape has no labels but it maybe from Topshop, my search for an optimum cape has come to an end, that's all counts.