Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

H&M İlkbahar-Yaz 2011

Moda Cadisi


Ben sizleri biraz ihmal edince, dün twitter'da paylaştığım üzere, tanık olduğum  H&M in ilkbahar-yaz 2011 koleksiyonunu yazmak için fazla bekleyemedim. Uzun ve rahat ya da kısa ve keskin hatlı siluetler de bejler, beyazlar, sarılar, pembeler var. Çiçekler ve hayvan baskılarının es geçilmediği koleksiyon da organik ve geri dönüşümlü malzemeler ön planda, hatta yeni sezon da bu konuyla ilgili bazı sürprizlere de hazır olun.


I know I've been neglecting you lately so I can not wait to post H&M's SS 2011 collection that I've seen yesterday as I told you on twitter. There were long and comfy or short and sharp sillouettes with nudes, whites,yellows and pinks. Flower and animal prints were widely used and most of the materials are ecofriendly. There may be more surprises awaiting for you regarding to this subject on upcoming season so keep your eyes open.Prada etkileri?
Prada-ish?Erkekler için hoş bir militer ceket / Lovely military jacket for boys.

Kendimi bunu giyerken görebiliyorum / I can see myself wearing this.


Beyler, çöl botlarınızı giymeye devam edin. / Guys, keep on wearing your desert boots.


Bu Wangvari şortu bir an önce denemem lazım / I'd like to try these Wang alike shorts soon.Güzel renkler / Pretty coloursSizi seviyorum / I heart you :)


Kıyafet detayları bir sonraki postta!

Outfit details will be in next post!