Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Moda Cadısı, 3. yaşını Aldo ile birlikte kutluyor

Moda CadisiGünaydın sevgili okurlar :) . Bir kez daha yılın sizlere teşekkür etme vakti geldi çünkü Kasım ayı demek Moda Cadısı'nın doğum günü demek, bu blog 6 Kasım'da 3 yaşında olacak demek. 3 yıldır ilginiz, sevginiz, nefretiniz ( Kimseyi atlamak istemem :)), pozitif, negatif yorumlarınızla.. beni yalnız bırakmadığınız için her birinize teşekkürü borç bilirim. Geçen bir yılı daha, kuru kuru teşekkürle kutlayacak değildik diye düşünürken, sizleri sevindirmek için Aldo'dan daha iyisinin olmayacağı fikrine vardım, iyi etmiş miyim? Aldo'nun benim en sevdiğim  ayakkabı ve aksesuar markalarından biri olduğundan yola çıkarak, şimdiye kadar kendisiyle tanışmamış olanlar için, öncelikle kısa bir tanıtım turuna çıkalım diyorum:


* ALDO nedir?

Ayakkabı ve aksesuarda yüksek kalite ve moda ürünler üretmek üzerine uzmanlaşmıştır. ALDO, Londra, Milano, Paris ve New York’ta ne moda ise her sezon herkesten önce sizin ayağınıza taşır. Üstelik uygun fiyatları, her sezon değişen koleksiyonları ve kalitesiyle.

*ALDO, Ekim 2009'da Suadiye'de açtığı yenilenen ilk mağazasıyla tekrar Türk moda dünyasına adım attı. Uluslararası bir marka olan ALDO, hem kadın hem erkek için ayakkabı, çanta ve aksesuar gruplarında geniş bir ürün yelpazesine sahip. ALDO'da spor ve günlük modellerden, Şık ve trendleri yakından takip eden birçok farklı şeçeneğe aynı anda, ulaşılabilir fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

*“Tüm başarılı firmalar bir yandan geleneklerine sahip çıkarken diğer yandan geleceği de görebilenlerdir- aynı bizim ALDO’da başardığımız gibi” diyor şu anda Kanada, Amerika, İngiltere ve İrlanda’da 1200’ün üzerinde kendi perakende mağazasına sahip, tüm dünyada ise 41 ülkede bayilik kanalıyla varlığını sürdüren ALDO’nun kurucusu ve CEO’su Aldo Bensadoun.

Gördüğünüz üzere tüm dünyanın tanıyıp, beğendiği bu hip marka için daha fazla söze ihtiyaç yok ama fazlasına ihtiyacı  olanlar hemen websitesini  veya Suadiye ve Nautilus Alışveriş merkezindeki mağazalarını ziyaret edebilirler.


ALDO Nautilus: Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi  0216 327 00 28
ALDO Suadiye: Bağdat Cad. No: 418 Suadiye 0216 416 12 75

Gelelim olayın iç yüzüne. Olay şu ki, bugünden itibaren  6 Kasım 2010 tarihinde olan doğum gününe kadar her gün Aldo'dan çeşitli hediyeler kazanacaksınız. Kazanacaksınız derken bunu sadece hemcinslerim için söylemiyorum çünkü hatrı sayılır bir erkek okuyucu kitlesini  görmezden gelmek  bana yakışmazdı, öyle değil mi? :) .

Önce ilk hediyemizi görelim:Fotoğraflar çok şey anlatsa da, bu güzelliği kelimelere dökmek gerekirse: Siyah, tüm eşyalarınızı alabilecek kadar büyük, bir sürü bölmesiyle fonksiyonel, yandaki püskülü ve metal detayları ile çok şık bu Aldo çanta, içinizden birisine gidecek. Çanta sahibini bulana kadar, sevgili Lola sizin için ona bekçilik edecek :) .

Bu çantayı çok beğendim, benim olmalı diyorsanız bilmeniz gerekenleri aşağıda bulacaksnız. Bunların hiç birisini daha önce yapmamış olanlar; lütfen sabırlı olunuz ve tüm hafta boyunca ilk 3 maddeyi sadece bir kez yapmak zorunda olduğunuzu aklınızdan çıkartmayınız :):

* Sizden bu blogun izleyicisi olmanızı rica ediyorum.
* Bu blogun Facebook sayfasına üye olmanızı rica ediyorum.
* Eh oldu olacak twitter'dan da takip ederseniz sevinirim :) 
 * Sizi bu kadar yorduktan sonra en son ricam bu yazıya bir yorum bırakmanız, blogla ilgili olabilir, Aldo ile ilgili olabilir, bir temenni olabilir..  bugün sizi daha fazla uğraştırmayayım, siz bilirsiniz işte :)

Diğer önemli noktalara değinecek olursak:

1. Herkesin 1 yorum bırakma hakkı olacaktır.

2.Kazanan randomresult.com ile belirlenecektir.

3. Kazanan, bir sonraki hediyeyi vermeden önce buradan duyurulacaktır..

4. Kazanan, benimle belirli bir süre içerisinde kontak kurmazsa, hakkı bir sonraki kişiye devredilecektir.

5. Her konuda değişiklik yapma hakkı, her durumda bana aittir.


Artık her şey açıklığa kavuştuğuna göre geriye sizlere şans dilemekten başka bir şey kalmıyor. Bir kez daha; benimle birlikte bu yolculuğa çıktığınız için teşekkürler :)