Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

H&M'den açılış incileri

Moda Cadisi

4 Kasım'da  H&M'in izdihamlı açılış çılgınlığından haberi olmayan yoktur sanırım, zira bloglarda, medyada her yönü ile oldukça fazla yer aldı. Bugün ben formspringten, oradan buradan sorulan, ee sen ne aldın sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağım:

Hi! We got our first ever H&M store last week ( I know, it's too late ) and I have been asked what I bought from the vip opening night:


Hayvan figurlu (14,95TL) olan yüzüklere bayıldım, su an parmağımda bir baykuş, bir de tavşan var :) 

I love the rings with animals, I'm wearing one owl and one rabbit ring on my fingers now :). 


Aklımdaki leopar desenli palto (164 tl) tam olarak bu değildi belki ama sevdim, biliyorsunuz ki her türlü gerçek kürke her zaman karşıyım! ( Mesaj kaygısı?? E evet :)) )

Not the exact leopard coat on my mind but I liked it anyway and I'm gonna repeat the same thing in every chance that I get  "no to fur" ( The real ones ofcourse!  )


Üzerinde unutulan alarm, giyme isteğimin üzerine limon sıksa da, ne zamandır gözüm olan oversized parkanın (79,95 tl) üzerine bir çizik atabilirim.

It would be great if the staff didn't forget about the alarm thingy on my new oversized parka. I have been eyeing on it for quiet some time and it's time to put a tick next to it.

Görüldüğü üzere, oradaki çılgınlık, benim alışveriş çılgınlığımı dizginledi, denemek zorunda olduğum hiç bir şeye elim gitmedi. Atmosfer hakkında daha fazla fikir edinmek için,  kaldığımız yaklaşık 1 saat boyunca şahit olduğumuz bazı manzaralara göz atalım :)) :

1. Oldukça şık giyimli bir çift mağazada mümkün olduğunca ilerlemektedir. Kızın eli kolu seçtiği parçalarla doludur, erkek birden dehşet dolu gözlerle kıza döner ve der ki " Onları denemeyeceksin değil  mi? " Kabinlerin önündeki uzun kuyruk düşünüldüğünde, bu korkusunu kim yersiz bulabilir ki, öyle değil mi? :)

2. Birden kalabalığın arasından bir erkek sesi yükselir " montumu buraya koymuştum, gören var mı"?  Ne büyük hata :))

3.Alışverişten başka bir şey düşünmeyen kadınlar, arada iyi bir servis vermeye çalışan servis elemanlarının üzerlerine yürüdüklerinden, kırılan tepsi tepsi bardaklar ve yüründüğünde cam kırıklarına basmaktan çıtır çıtır eden yerler, dj'in çaldığı müziği bastırır.

Sizin şahit olduğunuz sahneler varsa paylaşmaktan çekinmeyin, şimdilik hoşçakalın :)