Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Aldo'yla hafta ortası

Moda Cadisi

Aldo ile daha da  güzelleşecek bir haftanın ikinci gününde, yine  hediyelerimiz var. O konuya daha sonra geleceğiz ancak önce size Aldo'nun Sonbahar Kış 2010 koleksiyonundan bahsedeyim ki, bu kış neler ayaklarımızı şenlendirecek bir fikrimiz olsun:

ALDO AW ’10 sezonunda trendler her şeyi mümkün kılar bir özgürlükte. Geçmişin izleri, dinamik yaşamın modern yaklaşımı ile oyuncu bir şekilde geri dönüyor. Vazgeçilmez değerler her zaman olduğu gibi konfor, işlevsellik ve kendine yakıştırmak. Bütün trendlerin paylaştığı en önemli ortak değer ise özgünlük!

American Heritage’da kum rengi, devetüyü, taba, kahverengi, kırmızı, hardal ve yeşil renk hakim. Öne çıkan detaylar ise sıcak süetler, kirli görüntüdeki apreler, mumlanmış kanvas, Mongolian kürk örmeler, shearling, Crepe tabanlar, bördürlü tabanlar ve tahta topuklar Military Academy’de siyah, kahverengi, bej, haki, gri ve asker yeşili ön planda. Keçe, kanvas, kamuflaj deseni, metal detaylar, asker ve motorcu postaları ve eskitilmiş deri bu trendin önem kazanan detayları.Victorian Wonderland/Victorian Dandy’de siyah, bej, şampanya, bordo, petrol mavisi, mor ve
Metalik renkler ön plana çıkıyor. Goblen, brokad, organza, dantel, kadife, nubuk, yumuşak deriler, ekose/kilt, fırfırlı bitişler, Mary Jane, rococo topuklar ve Oxford ayakkabılar eski İngiliz tarzını modern yorumla birleştiriyor.
Galactic Minimalism’de ( Ki benim tercihim, son aldığım dolgu topuk Bowmer bu gruba dahil ) siyah ve gri renk ağırlığı bej, kahve ve mavimsi tonlarla renkleniyor. Nubuk, deri, süet, lycra, mat detaylar, ahşap dokunuşlar, kalın lastik tabanlar, mimari tasarımlar ve androjen görüntü futuristik temada ön plana çıkıyor.
Bügün yine kızlara çalışıyoruz ve 1 kişiye şık bir babet ve kadınların olmazsa olmazı gösterişli aksesuarlar hediye ediyoruz. Görelim:


Babetler 38 numara, zımba ve fiyonk detaylarıyla hem asi ,hem de masum. Bu kışın ana rengi devetüyünün  güzel bir tamamlayıcısı olabilecek bu babetlerin yanında, yine toprak tonlarında farklı desenlerde bileziklerimiz var. Daha bitmedi metal altın/bronz tonlarındaki bu iddialı küpeler benim bile aklımı çeldi, sizi de sevindireceğine eminim.
Bu hediyeleri kazanmak için ne yapmanız gerekir diye sıralayacak olursak (İlk kez katılanlar için):

* Sizden bu blogun izleyicisi olmanızı rica ediyorum.

* Bu blogun Facebook sayfasına üye olmanızı rica ediyorum.

* Eh oldu olacak twitter'dan da takip ederseniz sevinirim :)

* Son olarak, bu koleksiyonlardan hangisini beğendiniz, neden..vs gibi düşüncenizi içeren bir yorumla bu iş bitmiş olacak, dün katılmış olanlar sadece yorumlarını bıracaklarından, en mutlusu onlar olacak  :)

Diğer önemli noktalara değinecek olursak:

1. Herkesin 1 yorum bırakma hakkı olacaktır.
2.Kazanan randomresult.com ile belirlenecektir.
3. Kazanan, bir sonraki hediyeyi vermeden önce buradan duyurulacaktır.
4. Kazanan, benimle belirli bir süre içerisinde kontak kurmazsa, hakkı bir sonraki kişiye devredilecektir.

5. Her konuda değişiklik yapma hakkı, her durumda bana aittir.

Hadi bakalım, iyi şanslar :)