Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Veee huzurlarınızda H&M

Moda Cadisi


Bu yazıya daha sevimli bir şekilde başlamak isterdim ancak koltukta oturmuş, sabah geçirdiğim 20 yaş dişi operasyonunun başlayan ağrısı, midem de açlık kazıntısı, şarküteri tipi yerlerde bulunan yağlı patates cipsi beraberinde (Spesifik olmam gerekirse Cancan marka :) ) içilen ılık tarhana çorbasıyla beraber yazıyorum.


Neyse, düne dönelim gerçekten şehirde trafik bakımından acaip bir gündü ancak ilk daveti aldığımdan beri içimde heyecan kıpırtıları yaratan H&M Showroom ziyaretine, operasyonun ilk tarihi Salı olmasına rağmen gitmeyi aklıma koymuştum, şansıma bugune alındı da, moda için ölmek sadece bir deyim olarak kaldı :).

Kısa bir süreliğine de olsa uğramayı başardığım show room H&M gibi sade ama şık. H&M yetkilileri ile tanışma sonrası merakla beklenen sonbahar/kış 2010 koleksiyonundan parçalara artık bir dokunuş kadar yakınız. Kahveler, bejler,siyahlar,griler, kırmzılar,hayvan desenleri, grafik desenler elbiseler, bluzlar, ceketler, etekler, dar ve bol kesim pantolonlarda çokça kullanılmış. Koleksiyonda gördüğüm kadarıyla en beğendiklerim, siyah pelerin, drapeli etekler, ten rengi korse, dantel kısa üstler, siyah tulum oluyor. Erkek koleksiyonu showroom da daha az yer tutmasına rağmen, çocuk koleksiyonuyla beraber mağazada yerini fazlasıyla alacak. Benim için dünün en önemli ayrıntılarından biri de aksesuarlardı, kocaman fiyonklar, tül ve tüy detayları saç tokaları, büyük yüzükler, eminim benim gibi sizin de, ağzınızın suyunu akıtacak. Uygun fiyatları ile hepimizin dolabında güzel bir yer edineceğine inandığım H&M ilk mağazası ile 6 Kasım'da Bayrampaşa Forum Alışveriş merkezi, Aralık'ta ise İstinyePark'ta olacak ve inanın beklediğimize değecek.
I'm sitting on the coach and writing this post under affect of my wisdom teeth removal operation that I had this morning, not a glamorous start to talk about fashion, huh? We have been waiting for H&M come to Turkey for ages and yesterday we had a chance to take a preview before the store is open. Apart from the clothes I really liked the accessories and can't wait for the first store to be open on 6th of November at Forum Shopping mall.

Bayan Mor üst kısmı tamamen erkek koleksiyonundan olan parçalarla /  The top part of  Bayan Mor's outfit is from men's collection.
Dünkü kıyafetimize de bir göz atarsak / What I was wearing yesterday?

Şapka / Hat: H&M (Sonbahar/Kış 2010 / From A/W 2010 collection)
Etek /Skirt: H&M
Tişört /Tee: Kate Moss for Topshop
Hırka /Cardi: Topshop
Ayakkabılar(Yeni) /Shoes (New) : Aldo

Bu Aldo'lar yeni favorim olmaya adaylar / These Aldos are very close to be my latest favorite shoe.