Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

I Love Sale

Moda Cadisi


Herkese tekrar merhaba! Geçtiğimiz hafta sonu benim için özel bir hafta sonu idi çünkü çoğunuzun bildiği gibi tüm hazırlığıyla bizzat ilgilendiğimiz "I Love Sale" etkinliğini gerçekleştirme fırsatı bulduk. Benim dışımda, Iconjane, Yael Morel ve 3Q'nun günün diğer kahramanları olduğu etkinlik, Galata Kulesi manzarasına karşı güneşli, bir günde ve tahmin edebileceğiniz gibi oldukça neşeli bir havada geçti. 12:00'den, akşam 19:00'a kadar arkadaşlarımız, okuyucularımız,blog yazarları, tasarımcılar, komşular.. gibi birbirinden renkli ve farklı insanın gün boyu ziyaretleriyle renklenen bu cumarteside, herkes beğendiği parçalara en uygun yolla sahip olurken,  Yael'in bir birinden şık takılarına erişme, 3Queen'in elinden çıkma lezzetli, granola, kek ve zencefilli limonataları tatma fırsatı buldular. Hoş müzikleri de unutmadığımız ortam, yeni insanlarla tanıştığımız, çok eğlendiğimiz, hatırlanacak güzel bir gün oldu. Şimdi  sizi günden kalan bir sürü fotografla baş başa bırakırken ( Ki daha bir sürüsü gelecek), emeği geçenlere ve bizi yalnız bırakmayanlara ve bugünü özel kılanlara, teşekkürlerimi buradan iletmekten daha güzel bir son düşünemiyorum, teşekkürler :) .

Daha fazlası için: Moda Cadısı, Moda Cadısı ve Iconjane'in facebook sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın ;) .

Edit: Diğer bloglardaki yansımalar için klik ve  klik ve klik
Hello dears! Last saturday was very special for me because the yard sale event that we have been prepared for called  "I love sale" took place. Apart from me Iconjane, Yael Morel and 3Q were the other heroes of the day we had a lovely day with a great view of Galata Tower. From 12:00 till 19:00 we got so many people like our friends, readers, neighbours, had lovely chat, listened some nice tunes and had a lot of fun. Now I'm leaving you with hundreds of photos from that day ( Yet a lot to come)  and would like to thank everyone who made I love sale so special, thank you :) .


For more please visit Moda Cadısı 's and Iconjane's facebook pages.

In other blogs: Click and click and click


Sonunda American Apparel şapkamı takabilmenin mutluluğu ve kıyafet envanteri /Finally, I got to wear my American Apparel hat and here is the outfit details:

Üst /Top: Zara
Pantolon / Trousers: Vintage
Ayakkabı /Shoes: Aldo
Gözlük /Sunnies: MNG
Şapka/ Hat: American Apparel
Kolye / Necklace: Marc by Marc Jacobs
3Q'nun 3 kraliçesi / 3 Queens of 3Q 
Fashionistanbuller'ın Zeynep Tayalı'sı  ilk ziyaretcilerimizdendi  / Zeynep Tayalı of Fashionistanbuller was one of our first guests.


Simay Bülbül ve Umut Eker'de "I Love Sale" dedi  :) / Simay Bülbül and Umut Eker also said "I Love sale" :)En tatlı anne adayı Mordolap'ta bizimleydi. / The sweetest mother to be Mordolap was with us, too.