Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Bir pazar günü böyle geçti

Moda Cadisi

İyi haftalar! Sıcak sebebiyle bu hafta da rotamız havuz oldu. Derimiz buruşana kadar suda kaldık, yan gelip yattık, geçen hafta bahsettiğim kedi yavrularını sevdik ama bu sefer sizlere de göstermek için onları fotoğrafladık . Saat 17:00 gibi eve hareket ettik, akşam da indirimin son kırıntılarını  Cevahir AVM'de süpürüp, Nando's Peri Peri de yenen acılı tavuklarla bir pazar gününü daha noktaladık.


Hello! This sunday, because of the hot hot weather we've been to pool again. We stayed in water until our skins had creased, we laid down,  showed some love for the kittens at the pool but didn't forget to picture them to show you. We returned home around 17:00 o'clock and tried to get last crumbles of the sales at Cevahir Shopping mall. After eating pretty spicy chicken at Nando's peri peri another sunday was over for us.
Siesta vakti / Siesta time

Bikini : Oysho


Aslında tam 6 kardeşler ama ancak 3 tanesini biraz daha iyi fotoğraflayabildik, belki haftaya :) / They were 6 of them but we were able to picture only 3 in a better condition, maybe next week :)
Öğle yemeği zamanı! / Lunch time!


Elbise ve şapka/ Dress and hat: Topshop
Gözlük/ Sunnies: MNG
Bikini / Bikini Top : Kyo Myfriend
Flip flops: Havaianas
Çanta/ Bag: Codello