Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Carrie: Honey, if it hurts so much, why are we going shopping?

Moda CadisiSamantha: I have a broken toe, not a broken spirit.” ( Carrie: Bu kadar acıyorsa neden alışverişe gidiyoruz?Samantha ise, kırık bir ruhum değil, kırık bir parmağım var, der. )Görünüşe göre benim ruhum Samantha'nın yanında daha naif kaldı çünkü  Barcelona'da çok alışveriş yapmadığımı size söylemiştim, daha çok aksesuar üzerine gittim, burada olan mağazaların çoğuna girmedim, bir kere Bershka, bir kere de Mango'ya baktım hepsi o kadar. Sokaklarda gezmek, yemek içmek daha keyifli geldi. Bugünkü postumuzun konusu alışveriş, kötü bir prezentasyonla bakalım nelere şans vermişim?

Samantha: I have a broken toe, not a broken spirit.” .It seems I don't have Samantha's spirit so remember I told you I didn't do a lot of shopping in Barcelona, I just tried to buy more accessories. I didn't go to the any shops that we have in our country, I preferred to walk around the city and enjoy eating and drinking more. Today's topic is shopping, let's see the things I gave a chance to buy with a bad presentation.


Sandaletlerin canlı rengine bayıldım, bir ara bastıran yağmur için şemsiye bile aldım :)

I love the bright colour of the  sandals, I even bought an umbrealla for unexpected showers :)Rings, rings, rings and some hair accessories. / Yüzükler, yüzükler, yüzükler, biraz da saç aksesuarı.


Gömlek ve fular H&M, şort Bershka. / A shirt and scarf from H&M, shorts from Bershka.80'lerden  gömlek ve kırmızı, pacaları kısa, yuksek belli pantolon. / A victorian blouse and cuffed, red, high waisted pants from 80's.


Drapeli etek H&M / Drapey skirt from H&M


Geniş kenarlı şapka ve tavsan kulağı haline gelen saç aksesuarı American Apparel'den / Floppy hat and bunny ears like headpiece from American Apparel.

 Hepsi burada değil ama en çok oje aldım, burada olmayan tam 4 renk daha var. / Not all of them are here but I bought 4 nail polishes more.

Thinkexist