Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Bir şarkıdır Barcelona, bölüm II

Moda CadisiStar Wars temalı SonarPro loungeuna bayıldık / We really like Star Wars themed Sonar Pro Lounge .


Etek, tişört ve ayakkabılar  / Skirt, tee and flats: TopshopRebranding: simply add a new verb to the language  (which is Ravalejar :) )


The Barcelona City Council wants to improve the perception of one of its most marginal and insecure inner city districts: the Raval. The campaign seeks to project a more cohesive image of the neighbourhood but without losing its characteristic identity and personality.

Yeniden markalandırma:  Basitçe dile yeni bir fiil eklemek :  Barcelona şehir meclisi , marjinal ve güvensiz olarak bilinen Raval bölgesinin imajını geliştirmek istiyor ve bölgenin karakteristiğini  ve kişiliği kaybetmeden, bölgenin özellikleri ile doğru orantılı bir kampanya yürütüyor, işte tüm bu kampanya ve çabalarının karşılığı bu fiil yani ravalejar :)Şehre tepeden bakan bir yerde yapılan Beatport'un partisi, en iyilerden biriydi. / Beatport's party was one of the best which was held in a secret location,  great to see all  Barcelona city.Ali aka Dubfire of Deep Dish duo was behind the decks. / Dubfire adıyla da bilinen Deep Dish ikilisinin Ali'si konuk djlerden biriydi.


Harley Davidson Barcelona günleri otelimizin tam karşısındaki fuar alanında yapılıyordu, Venedik kulelerinin arkasındaki manzara benim için olmasa da, bir motorsiklet tutkunu için unutulmayacaklar arasına girerdi :). 

Harley Davidson Barcelona days was on the fair center, accross of our hotel. It wasn't for me but a bike lover would enjoy the view behind the Venice Towers. :)


Tabi ki biraz vintage alışverişi de yaptım, eğer seviyorsanız cumartesileri mutlaka Riera Baixa'daki dükkanları ziyaret etmelisiniz. / Ofcourse I did some vintage shopping, if you're a fan, too , you must visit Riera Baixa on Saturdays.


Bunlar  70'lerin sonlarına ait bulduğum cantalar, biri bana, biri D.'ye :)

These are the vintage clutches that I found from late 70's, one for me, one for my friend D. :)
geographyfieldwork