Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Bir şarkıdır Barcelona; bölüm I

Moda Cadisiİlk akşamüstümüz Passeig De Gracia Caddesi / On our first afternoon, on Passeig de Gracia

Bir şarkıdır Barcelona, dinlemeyi ve söylemeyi sevdiğim. Size gün gün, önceki ziyaretim gibi detaylı şeyler anlatmayacağım ama şu kelimeler 5 günlük tatilimizin kısa özetidir. Biz orada, yedik, içtik, gezdik, hayran kaldık, alışveriş yaptık, karşılaştırdık, tanıştık, eğlendik, güldük, dansettik, keşfettik, rock star gibi partiledik :). Fotograflar her şeyi anlatacak, anlaşılmayanları sorarsınız, 2. bölüme kadar ben de fotoğraflara bakıp, işteki ilk gün depresyonumu atlatmaya çalışacağım.


Barcelona is just like a song that I like to both  listen and sing. I'm not going to tell you what we did day by day in details but these words are the summary of our 5 days in Barcelona. We  did eat , drink , sightseeing, admire, shopping, compare, meet, have fun, laugh, dance, explore and party like a rock star :) Photos will tell you everything, you can ask the rest if you'd like.Until the second part, I'm gonna look at the pictures and try to get over my very depressed first day at work.

H&M 'in Fashion Against Aids koleksiyonunun en değerli parçası / The most expensive piece of H&M's Fashion Against Aids collection.


İlk akşamımızda Marina'da bir barbeküye davetliydik  ve hava oldukça serindi / We've  been invited to a barbeque party on our first night at the Marina and the weather was pretty chilly.
 Gömlek / Shirt: New Look  - Pantolon ve kemer / Pants and belt: Zara  - Çanta / Bag : Topshop - Ayakkabılar / Shoes: GapAmerican Apparel'e uğradıktan sonra Sonar by Day yollarında, bu şalvar tulum 3 yazdır dolaptaydı. Yoksa orada mı kalmalıydı? :) / After shopping at American Apparel, we went to Sonar by Day. this harem jumpsuit was in my closet almost 3 years. Do you think it should stay there? :)

Tulum/Jumpsuit: H&M - Jean ceket ve sandaletler / Jean jacket & flats: Topshop - Çanta/Bag : Anya Hindmarch - Gözlük / Sunnies: MNG


Türkiye'den  Buggy Boy ve Tufan Demir Sonar by Day'de canlı bir set çıkarttılar, önce bazı teknik aksaklıklar olsa da, sonunu oldukça iyi getirdiler. / Buggy Boy and Tufan Demir played live at Sonar by Day, they got some technical problems at first but later they played really good.

  Sonar Festivali sadece müzikten ibaret değil, bu senenin konusu robotlardı bu sebeple onlara ilişkin çeşitli sanatsal ve teknolojik projeler SonarMatica kısmında sergilendi. / Sonar Festival is not only about music, this years headline was the robots so some artistic and technologic projects were presented at SonarMatica.


En ilginç projelerden biri, karşısına oturduğunuz kameradan size kendi portrenizi çizdiren sistemdi. / The most interesting project was self portrait machine.A shoeguitar? :) / Ya ayakkabı gitar?
Sonar'da müzik profesyonelleri için en son teknolojilerin sergilendiği bir bölüm de var, standların birindeki bu bu ablayı Richie Hawtin tarzı saçları ve kıyafetiyle buraya koymak için uygun buldum :)  / Sonar didn't forget about the music pros they can see latest developments in music scene in another part. This lady with Richie Hawtin hair was behind an earplugs stand.


SonarVillage'da çalan Professor Green gerçekten çok iyi bir cover grubu, Türkiye'deki festival organizatorlerine duyurulur, çok eğlenceli tam festivallik müzik yapıyorlar. / Professor Green was at the SonarVillage, I really like their music, total fun.
Dünyaca ünlü dj Pete Tong SonarVillage'ın Professor Green'den sonraki konuğuydu. / A very well known dj of electronic music "Pete Tong" was spinning after Professor Green.

Herkes dansediyordu. / Everyone was dancing.Akşam yemeği Barceloneta'daki Can Majo'da, bu tavşan kulakları sayesinde yan masadakilerle tanışıp,W Otel'de bir kulübe davet edildik, oldukça güzel bir akşamdı. / We ate dinner at Can Majo in Barceloneta, because of this bunny ears we met the people next table and they invited us to W Hotel for clubbing, it was a great evening.

Pantolon / Jeans : Banana Republic -  Sac aksesuarı / Bunny ears : American Apparel