Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Adios!

Moda Cadisi


 "Barcelona is not about weird old buildings or people standing still, painted blue. Neither is it sangria and naff discos filled with tourists, although thousands of of people leave each year thinking it is. Barcelona is about being in the right place at the right time. It's about knowing the right bell to ring,the right drink to order, the right person to talk to. It's about being here right now."

said in an extra ordinary guide written by  Sara Elena Schwerzmann so I'm gonna go ( It's my  second trip)and be there right now. My trip will start tomorrow 'till 21st of June and if you'll miss me while I'll be enjoying great tunes from The Chemical Brothers, LCD Soundsystem, Air, Hot Chip..and more at Sonar Music Festival, don't be shy and say hi to me at twitter :)

Take care!

" Barselona ne acaip eski binalarla, ne de maviye boyanmış, ayakta duran insanlarla ilgilidir. Her yıl binlerce insanın düşündüğü gibi sangria veya insanlarla dolu çok sayıda disko değildir. Barselona doğru yerde, doğru zamanda olmakla ilgilidir. Doğru zili çalmayı bilmek, doğru içkiyi sipariş etmek, doğru insanla konuşmayı bilmekle ilgilidir. Barselona şu anda burada olmakla ilgilidir"

diyor Sara Elena Schwerzmann tarafından kaleme alınan farklı bir Barselona rehberinde, ben de bu sebeple yine oraya gidiyorum, doğru zamanda doğru yerde olmak ümidiyle. Yarından itibaren 21 Haziran'a kadar orada olacağım, dolayısı ile Sonar Müzik Festival'inde Chemical Brothers, LCD Soundsystem, Air, Hot Chip.. ve çok daha fazlasının müziğinin tadına varırken, beni özlerseniz eğer, çekinmeyin ve twitter'dan bir merhaba deyin :)

Görüşmek üzere!