Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Yellow roses, many poses

Moda Cadisi


Merhaba! Bu hafta sonu güzeldi, cumartesi Lokal'de arkadaşımızın doğum günü yemeğinden sonra The Hall'de yapılan  efsanevi kulüp 2019'u anma gecesi niyetine   A tribute to 2019 partisine gittik, benim gibi orayı göremeyenler için hoş bir geriye dönüş oldu, farklı kesimlerden herkes için oldukça eğlenceli, dans ve müzik dolu bir geceydi. Pazar günü anneler günü münasebetiyle, anne, anneannelerle yemek yedik, gönüllerini aldık ve bir hafta sonunu daha bitirdik.

Bu fotoğraflara gelince, 1 Mayıs D. ile fotoğraf çekme, çektirme isteğimizin tavan yaptığı bir gündü, değerlendirdik :)

Hello! I had a lovely weekend, on saturday we had dinner at Lokal for our friend's birthday dinner, later we went to The Hall for a tribute night to the legendary  club 2019 . It was fun for everyone and full of dance and music. Sunday was allocated  to my mom and grandma and had a lovely family time.


These photos from 1st of May which me and D. were very much in the mood for taking photos so we used that.

D. okuyup çok sevdiği Evden Asla Çıplak Çıkma (Never leave the hous naked) adlı "sözde" moda kuralları ile dalga geçen bu kitabı, okumam gerektiğini düşünerek bana verdi.

D. really like the book "Never Leave the House naked so she handed it down to me for reading. It's a fun book about the so called 50 fashion rules.Taze elma suyuyla yapılan martini tembel bir akşam üstü için ideal bi seçim :)

Fresh apple martini was the best choice for a lazy afternoon :).


Parka ve etek/ Parka & skirt: H&M
Tişört ve çanta/ Tee and bag: Topshop
Hırka/Cardi: Bershka
Ayakkabı ve kolye/Shoes& necklace: Marc by Marc Jacobs
Kemer/ Belt: MangoHırka, tişört ve çanta/Cardi, tee and bag: Zara
Elbise ve ayakkabı  /Dress and shoes: H&M