Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Wedge boots and the red roses

Moda Cadisi


Coco Chanel, "bir kız iki şey; klas ve harika olmalı" derken eminim ileride bu sözlerinin bir tişört üzerine yazılıp, mesaj kaygılı tişört furyasının bir parçası olacağından habersizdi ancak bu ileri görüşlülükle belki kendisi sözlerini tişörtlere yazıp bunu ilk yapanlardan birisi olabilirdi :)

Biraz hafta sonumuza eğilerek pazartesiye bir giriş yaparsak, cuma Ulus29'un güzel yemekleriyle hafta sonuna bir başlangıç yaptık, cumartesi D. ile bir kaç mağaza dolaşıp, Nişantaşı'nın 1 Mayıs sessizliğinin tadını akşam üstü Den Cafe'de kokteyl saatiyle değerlendirdik ve bir sürü fotoğraf çektik. Pazar günü istenilen kıyafetin uydurulamamasıyla pek sık olmayan Anadolu yakası'nda kahvaltı fırsatını kaçırarak, bir arkadaşımızın çocuğunun doğum gününe katıldık. Açık havada bir parti olduğu için D vitamini depolarımızı doldurduğumuz bu parti çocuk ağlamaları ile sık sık bölünse de, iki arada bir derede uzun süredir göremediğimiz arkadaşlarımızla sohbet etmeye çalışmak güzeldi. Doğumgünü pastasının kesilmesini takiben, biz herkesle vedalaşıp rotayı Cadde'ye çevirdik, kısa bir turdan sonra günü Nişantaşı Vapiano'da tamamladık. 

Kıyafet konusuna  dönüş yapacak olursak geçen haftanın rüzgarlı günlerinden kalma, gördüğünüz üzere sevgilinin bana gönderdiği güller benim kadar Alfie'nin de ilgisini çekti, ha unutmadan botlar yine bir Topshop indiriminin meyvesi olup ve bence oldukça lezzetliler :)
  
Think Amsterdam gecesine yorum bırakarak davetiye kazanma şansınızın hala devam ettiğini hatırlatır, iyi haftalar dilerim!

When Coco Chanel said " A girl should be two things, classy and fabulous" , I bet she didn't know her words will be all over the tees and she'll be the part of the message concerned tees' histeria or  with her sense of fashion she'd be the first one to do that :).

I had a lovely weekend, having dinner at Ulus29 was a great start and we were out for window shopping and had a happy hour at Den Cafe on Saturday and we took many photos. On Sunday; we went to Asia side for a child's birthday of our friends. It was nice because it was a garden party however we had a little chance to talk between the cyring babies.

My outfit  is from last week's windy days, I and my cat Alfie enjoyed the red roses sent from my boyfriend. The wedge boots are also new additions from Topshop sale and I had a hunch about that I'll be wearing them a lot.

I wish you a great week! Tişört (Yeni), botlar( yeni)/ Tee (New) and boots (New): Topshop
Tayt, şal ve ceket/ Leggings, scarf and jacket: H&M
Jean ceket / Jean jacket: Zara
Çanta/ Bag: Anya Hindmarch for Target
Aksesuarlar/Accessories: Bershka, Topshop, several shops