Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Iphone günlüğü 1

Moda Cadisi

Günaydın :) Herkes twitter'da olmadığına ve kocaman kameramı her zaman taşımadığıma göre telefonumla çektiğim bazı fotoğrafları ara ara paylaşmamın iyi bir fikir olacağını düşündüm, işte geçen hafta telefonuma takılanlar.

Morning :) Since not everyone on twitter and I don't carry my huge camera to everywhere,  I thought sharing photos from my phone time to time would be a good idea, here are the last week's favorites.1. Mac Galore Pink oje sıcak yaz günlerinin bir habercisi gibi / Mac Galore Pink nail polish is like a first sign of hot summer days.

2. Bu  Topshop kısa tişört fiyonk ve gri severler için birebir ( Hey, ben onlardan biriyim :)  / This crop Topshop top is a winner for the ones who enjoyes bows and grays ( Hello, that's me :) )

4. Köprüde / On the bridge

5-6. Zeckié mağaza açılışından, bu arada baykuşları sever misiniz? / From Zeckié store opening, btw do you like owls?

7-8. Hakan Yıldırım Koton için yaptığı koleksiyonun lansmanında, logoya bayıldım. / Hakaan was at the launch of his first collection for Koton and I love that logo.

9-10. Tünel Housecafe'de yapılan Wrangler Sonbahar/Kış 2010 koleksiyonundan, özellikle erkekler çok sevecek./ Wrangler had an presentation at the House Cafe at Tunel for their A/W 2010 collection, this collection will especially make boys very happy.

11. Kucağımda uyuyan kedim Sander'in pembiş patisi / Pinkiest paw of my cat Sander while he was sleeping on my lap :)