Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

I can't wait for the weekend to begin

Moda Cadisi

Bir cumaya daha kavuştuk. Haftasonu, benim de katılacağım, heyecanla beklediğim, çok güzel iki organizasyon var.  Bu akşam Detroit technonun en iyilerinden, daha önce tanışma ve  konuşma fırsatı bulduğum için, oldukça sevdiğim dj produktör Carl Craig'i uzun bir süreden sonra 11:11'de dinleme fırsatını yakalayacağız. Yarın ise 14:00-02:00 arası Karaköy Antrepo'da gerçekleştirilecek olan Adidas Originals Street Party, Mylo, New Young Pony Club ve Türkiye'nin en iyi djleri ve moda, sanat ve fazlası bizlere güzel vakit geçirtmek için orada olacaklar, biz onları yalnız bırakmayacağız ya siz?

Thanks god it's friday again. This weekend will be one of the good ones because I'll be attending, my favorite Detroit techno dj/producer Carl Craig's performance tonight at 11:11 and on Saturday we'll go to Adidas Originals Street Party featuring Mylo, New Young Pony Club and the best Turkish djs.Will you also be there?


Biraz da kıyafetle ilgilenirsek, yeni öğeleri içerdiğini söyleyebilirim. Tişört bana biraz bu Alexander McQueen gözlük reklamlarını, az da Damien Hirst'un Levi's için yaptığı bu çalışmayı hatırlattı. Bir de sevgili Nihan sayesinde yeni bir gözlüğüm oldu, ben çok sevdim :).

About the outfit, there are new elements like the tee which reminds me Alexander McQueen eyewear ads and Damien Hirst tee he did for Levi's. My sunglasses are aşso new, a gift from lovely Nihan that I liked so much.Tişört (Yeni) ve jean /Tee(New) and jeans: Topshop
Ayakkabı /Shoes: Aldo
Çanta /Bag: Marc Jacobs
Kolye /Necklace: H&M
Gözlük (Yeni) /Sunnies (New): Urban Outfitters