Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Freshtival

Moda Cadisiİyi haftalar!  Festival sever bir insan ve hayallerinde en az 1 yaz boyunca festival gezmek isteyen biri olarak ben ( Coachella, Glastonbury, Rock am ring, Roskilde,Sonar, Sziget..vs vs), burnumun dibinde Freshtival'i bulunca kaçır mıyım?  Trafiğin de etkisiyle 18:30 gibi Küçükçiftlik Parkı'na giriş yaptık, sahnede The Phenomenal Handclap band, ortam güzel, Tabe Kıyamet'inden, vintage gözlüklere, Dj Hero'dan dönmedolaba kadar bir sürü aktivite var. Geçen sene oldukça az olan çim alan fazlalaştırılmış ancak yine de yetmemiş, bana göre mekan seçimi daha isabetli, dolayısı ile samimi olmuş. Biraz takılıp, fotoğraf çekip, festival yemeklerinden haz etmeyerek Num Num'da soğan halkalarını, nachoları mideye indirip, ikinci atağı gerçekleştirdik. Katılımcı sayısının artması ve içilen biraların etkisini göstermesi ile merhaba uzun tuvalet kuyrukları güle güle festivalin tadına varılacak zamanlar dedik. Müzik çok tat vermiyor, heyecanla Mika'yı bekliyoruz, benim tek isteğim "Relax"'i söylemesi. Zaman geliyor, ilk şarkı relax, twitter'a yazıp, başka bir şey isteseymişim diyorum :))  Big Girl, Blame it on the girls, love today, Grace Kelly.. şarkıları birer birer gelirken, Mika aralarda basbayağı Türkçe konusuyor. Hayır öyle bildiğiniz kırık dökük teşekkürler, merhaba falan demiyor, uzun cümleler kuruyor, parıldayan ayakkabıları ve parmakları üstünde durması bize minik MJ doneleri veriyor. Mika'nın eğlenceli performansının bitmesine az kala oradan ayrılıyoruz ve diyoruz ki:

Hello ! Freshtival on Saturday was nice for me beceause I'm such a festival lover, if I'd had a chance I'll travel to all music festivals like Coachella, Glastonbury, Rock am ring, Roskilde,Sonar, Sziget.. etc.  Music wasn't that good but Mika was great so we were out saying these from love today:

Doom, da da-di da-di, doom, da da-di da-di

Everybody's gonna love today

Gonna love today, gonna love today

Everybody's gonna love today, gonna love today

Anyway you want to, anyway you've got to

Love love me, love love me, love love

Desenlere ve kullanış şekline bayıldım/ I love the prints and how she used the scarf.


İlginç aksesuarlar tam festival ruhuna uygun / Fun accessories are always welcome at the festivals.


Kemerinde MJ olayım :) / MJ on the belt.Sabolar İstanbul sokaklarına giriş yapmış / Clogs were introduced to the streets of Istanbul..