Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Coach loves bloggers

Moda Cadisi

Amerika'nın çanta ve aksesuarlarıyla ünlü markası Coach  New York ve L.A'den önde gelen  4 stil blogu yazarı ile yaptığı sınırlı sayıda çanta koleksiyonu ile, blog yazarlarıyla yapılan iş birliklerine bir yenisini daha ekledi.  What's your reality anyway'den Krystal Simpson, Karla's closet tan Karla Deras, The Glamourai'den Kelly Framel ve Cupcakes and Cashmere'den Emily Schuman'ın kendi tarzlarını yansıtan bu çantalar 19 Mayıs günü Coach'un sitesinden ön satışta olacak. Karla'nın Mulberry etkileşimli, el çantası da olarak kullanılabilen çantası ve Kelly'nin gri büzgülü çantası 398 dolar iken, diğerleri 498 dolar. Forumlardaki geri
dönüşlere bakılınca, uçuk pembe çantanın diğerlerine göre daha fazla beğenildiği göze çarparken, hippi tarzına daha yakın olanlar Krystal'ın püsküllü çantasına göz kırpıyorlar. Ben blog yazarlarının kitlesini göze önüne alarak, koleksiyonun fiyatlarının Coach seviyesinden biraz daha düşük tutulmasının ürünlere ulaşım  açısından daha faydalı olabileceği görüşünü benimsiyor ve sizlere soruyorum, siz tarzını beğendiğiniz blog yazarlarının tasarımı her hangi bir şeyi alır mıydınız?

Another blogger-brand collaboration comes from Coach, they choose 4 bloggers to design limited edition bags which will debut on 19th May at the Coach's website. The bloggers are What's your reality anyway's Krystal Simpson, Karla's closet's Karla Deras, The Glamourai's Kelly Framel ve Cupcakes and Cashmere's  Emily Schuman. From forum feedbacks, I observe that pink bag is quiet loved but hippi-esque bag of Krystal is also another favorite. ( Both 498 usd , the other two is 398 usd) . I thought the prices could be a tad lower than Coach's regular price range but I wonder if you'd buy any item that degined by your favorite blogger?
 


refinery29