Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

Furby meets florals

Moda Cadisi


Günaydın :) Bugün erkenden bir post yapmak istedim, günün geri kalanında sizlere fazla vakit ayıramayabilirim diye korktum. Dün akşam blogun gediklilerinden arkadaşım D.'nin doğum gününü kutladık, her şey güzeldi, ona bir kere daha buradan öpücüklerimi yolluyorum. Bu kıyafet dün akşamdan değil ama taa David Guetta gecesinden, formspring me den daha fazla kıyafet postu isteyenlere ithaf olunur :)

Bu arada tırnaklarım için ilhamı Chanel'in Paris- Sangay koleksiyonundan aldım, benzer Chanel  ojelere sahipken, bu farklı uygulamayı denemek istedim, erkekler hiç hoşlanmazken, kadınlar genelde "değişik" sıfatını kullandı, bu iyi bir şey değil sanırım? :)Good morning :) I'd like o make a an early post today because the rest of the day may be a little bit hectic and I may not be able to show some love for you later. Last night we celebrated D.'s birthday, who is a regular in this blog, we had fun and now I'm sending her many kisses again. This outfit wasn't from last night but from a night we listened David Guetta. I'm dedicating this post to the people that formspinged me and asked for mor outfit posts,this ones for you!

By the way, I inspired from Chanel's Paris-Shanghai collection for my nails because I had similar Chanel nail polishes and wanted to give this different application a try. Most of the guys hated it but the girls used  the word  "different" , this is not good thing I guess, what do you think? :)
Elbise ve mont/ Dress and jacket: Topshop
Ayakkabı/Shoes: Fendi
Çanta/Bag: Mudo
Kolye/Necklace: MNG