Bana Ulaşın

Yandaki formu kullanarak bana ulaşabilirsiniz

 


İstanbul,
Türkiye

MODA CADISI

With such confusions don't it make you wanna scream

Moda Cadisi

MJ'in Scream şarkısında anlattığı gibi devamlı bir çığlık atma isteğiyle geçen bir haftanın daha sonuna yaklaştık. Bugün tesadüfen yine gece dışarı çıktığımda giydiğim bir kıyafeti koyacağım ama 3 haftadır denk gelmesine rağmen, bu kesinlikle bir rutin değil :) Bu kıyafette iki önemli ve yeni öğe var, biri MJ tişörtüm ki uzun süredir aradığım, bulunca çok sevindiğim, diğeri de yine tamamen rastlantı olan, indirimden kapılan Marc by Marc Jacobs botlarım, her ikisini de oldukça sevdim.

Başka nelerden bahsedecektim, evet hatırladım, güzel bir şeylerden. Geçenlerde kibarlık göstererek bana mail atıp soru gönderen, iki blogtan gelen mini roportaj sorularını cevapladım.  Biri Türkiye'de Moda , diğeri ise Lifeisafashionroulette , kendilerine teşekkürlerimi iletiyor ve bloglarında başarılar diliyorum. Merak edenler varsa linkler burada ve şurada. :)

Gitmeden önce bugün ve hafta sonu cadıpazarına yine bir göz atın  diyorum ve bol kahkahalı bir hafta sonu diliyorum.

Not: Siz söylemeden ben söyleyeyim, bu fotoğraflar gece 04:00 sularında çekildiği için, çok itina görmediğinden, yine açılarda bir gariplik var, hayır son fotoğraflarımdan beri kilo almadım :))

It wasn't a pleasent week, I've felt like  screaming in every chance that I get, like in MJ's song called "Scream". It's been 3 weeks in a row that I've been posting night outfits on Friday but it's  not a routine thing. In this outfit 2 things are worth to pay attention my new MJ tee and Marc by Marc Jacobs wedge boots that I scored from the sales, I love both of them.

Wishing you a fun weekend!

Tişört (Yeni)/ Tee ( New): Nice and Traditional ( Outletim.com'dan)
Tayt/leggings: Miss Selfridge
Deri ceket/Jacket: Zara
Çanta/Bag: Topshop
Botlar(yeni)/Boots(New): Marc by Marc Jacobs